10 Kasım 2015

Başkent Doğalgaz Ekip Randevu Verip Gelmiyor.

06 Kasım 2015 tarihinde sayacı üzerimize aldırdık. 7 Kasım'da haberimiz olmadan iç tesisat kontrolü için eve ekip gelmiş, evde olmadığımız için sayacı mühürleyip gitmiş. Cumartesi günü tekrar randevu talep ettik, 48 saat içinde geleceğiz dendi. 60 saat oldu halen gelen yok.

9 Kasım'da saat 8:30 civarı SMS atıldı, 2 saat içinde gelineceği söylenerek. Tüm gün evdeydik, kimse gelmedi. Yine, 10 Kasım için SMS atıldı. Belirtilen saatlerde ekip gelmedi. İşi gücü aksatıp evde bekliyoruz. 4 gündür doğal gazımız yok. Mağdur bir şekilde bekliyoruz. Çağrı merkezi kesinlikle yardımcı olmuyor. Yasal süre olan 48 saat hayli geçildi. Ekibin gelip mührü bir an önce kaldırmasını talep ediyoruz.

Zeren 299 Okunma

Cevaplar

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi12 Kasım 2015

    Değerli Müşterimiz, 06/11/2015 tarihinde kontrol için ilgili adrese gidilmiş fakat evde kimse olmadığı için sorun giderilememiştir. Talebiniz üzerine tekrar 10/11/2015 tarihinde kontrol sağlanmış ve gaz kullanımına uygun olduğu tarafınıza bildirilmiştir. Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

  • Zeren 10 Kasım 2015

    Ekip geldi çok şükür. Problem halloldu. Ancak, 48 saat yasal sure konusu bir yalan... Ekiplerin desteklenmesi ve islerin hizlandirilmasi gerekiyor. doğal gaz, hele de, kisin, hayati...

  • Zeren 10 Kasım 2015

    Lütfen, (eğer cevap verirseniz), cevabınız "konuyu inceliyoruz, konuyu ilgili yerlere ilettik" gibi soylemlerden otede somut bir çözün sunsun. Zira, zaten, 4 gündür çağrı merkezinden aynı şeyi dinliyoruz. Ve, hiçbir sonuç alamıyoruz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön