01 Nisan 2016

Başkent Doğalgaz Abonelik Sözleşmesi Sonrası Ev İçinde Keşif İşlemi..

01.04.2016 tarihinde hattıma gelen mesajda 12:00 ile 16:00 arası keşif yapacaklarını yoksa kesik olan gazımı kesecekleri şeklinde mesaj atmışlar. Abonelik sözleşmesi ile her şey içinde 610 TL parayı güzelce alıp 14:30'a kadar gelmeyen başkent gaz için söyleyecek söz bulamıyorum.
Kusura bakmayın ama yaptığınız uygulama çok saçma. Aynı gün içinde mesaj atıp 4 saat gibi zaman aralığında tek yaşayan, özel şirkette çalışan ve memleketinden uzakta tek yaşayıp da eve 4 saat birine bırakamayan, şirketinden izin alamayan insanların yapabileceği bir istek değil.

Bu kadar ilkel uygulamaları bir kenara bırakıp abonelerinizi çalışan ve çalışmayan, evde birini bırakabilecek, bırakamayacak şeklinde gruplara ayırıp buna göre hizmet vermek zorundasınız. Çalışanları bu kadar zor durumda bırakmayın. Paraları toplamayı bildiğiniz gibi hizmet kalitenizi de gözden geçirin bence.

Şule 1.340 Okunma

Cevaplar

  • Başkent Doğalgaz Temsilcisi05 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Doğalgaz Piyasası Mevzuatı Dağıtım ve Müşteri Hizmetleri Yönetmeliği Madde 38 ‘’İlk abonelikten sonra aynı adreste yapılacak tüm yeni abonelik işlemlerinde ise; doğal gazın kullanıma açılması iç tesisatın dağıtım şirketi veya kendi adına çalışan sertifikalı şirketlerce kontrol edilmesinden sonra yapılır.’’ gereğince, bordrolu kontrol yapılmaktadır. Bu kapsamda belirtilen tarihte ve randevu saatleri arasında kontrol için adresinize gelinmiş, ancak söz konusu adreste kimse olmaması sebebiyle, kontrolünüz sağlanamamıştır. Bilgilerinize sunulur. Saygılarımızla BAŞKENTGAZ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön