Başkent Doğalgaz 5 Gündür Gaz Satışı Yok!

Ali G. |

28 - 31 Mayıs arası gaz satışı olmayacağı açıklandığı halde, bugün 2 Haziran ve hala satış yok.
Dün ve bugün ODTÜ PTT şubesine gaz almaya gittim ancak satış yok hala.

Etiketler :

Gaz Kesintisi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Haziran
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  Söz konusu aksaklıklar giderilmiştir. Doğalgaz İşlem Merkezlerimiz, PTT Şubelerinden ve anlaşmalı bankalardan gaz alım ve fatura tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Kiosklardan 7/24 gaz alımı yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ

 • Ali G.
  03 Haziran
  14:52

  Baskent Gaz yetkilisi
  Sana ODTÜ PTT telefonunu vereyim, ara da ögren gaz satısı var mı yok mu. Çünkü ben senin lafina inandım oraya gittim ve aldığım cevap su oldu. Burada gaz satısı baslamadı.
  odtu PTT Tel = 0 312 210 1192 buyurun arayin.
  Son 3 günüm gaz aramakla geçti. Neden yalan soyluyorsunuz.

 • 03 Haziran
  11:49

  Değerli Müşterimiz,

  02.06.2016 tarihinde söz konusu aksaklıklar giderilmiştir. Doğalgaz İşlem Merkezlerimiz, PTT Şubelerinden ve anlaşmalı bankalardan gaz alım ve fatura tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz. Ayrıca Kiosklardan 7/24 gaz alımı yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ

 • Ali G.
  03 Haziran
  11:33

  Sayın baskent gaz yetkilisi,
  ben 1 Haziran ve 2 haziran günlerinde ODTÜ PTT şubesine gittim ve gaz satışı yapılmadığı yanıtını aldım. Var demenize gerek yok, ben kendi gözlerimle olmadığını gördüm. Ayrıca bu durum sadece ODTÜ PTT şubesinde yaşanan bir aksaklık da değildi. Annem mahalledeki banka şubesine uğradı aynı gün (2 haziran) , oarada da satış yoktu.

 • 03 Haziran
  10:14

  Değerli Müşterimiz,

  Doğalgaz İşlem Merkezlerimiz, PTT Şubelerinden ve anlaşmalı bankalardan gaz alım ve fatura tahsilat işlemlerinizi gerçekleştirmeye devam edebilirsiniz.
  Ayrıca Kiosklardan 7/24 gaz alımı yapabilirsiniz. Yaşanılan kısa süreli aksaklıktan dolayı özür diler, ilgi ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  BAŞKENTGAZ