Başka Hatta Geçişimde Bana Avea Tarafından Yansıtılan Fatura.

Muhammet Y. |

Avea' dan Turkcell' e 2014 ün 9 ayında geçiş yapmıştım ve geçiş yaptığımda ben birkaç günlük bir fatura bekliyordum ancak bana 29 ekimde Avea tarafından 58.42 TL'lik bir fatura yansıtıldı,halbuki benim devlete ödediğim vergi ile kullanım ücretim 26 TL idi.

Bende müşteri hizmetlerini aradım bana 1 günlük kullanım ücretinin bile tam bir fatura olarak yansıtıldığını söyledi, böyle bir saçmalık olabilir mi? Avea dan şikayetçiyim, insanların parasını bu şekilde yanıltarak faturalarına yansıtmalarından şikayetçiyim.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Sorun Çözme/Yönlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Muhammet Y.
  31 Ekim
  15:43

  avea müşteri hizmetlerinden beni arayıp 12 aylık taahüttü bozduğum için bana 24 tl lik bir ceza ve faturam yansıtıldığından dolayı 58 tl geldiğini söylüyolar hiçbir ataahhüt yapmama rağmen ancak ben 30.10.2014 tarihinde aradığımda benim son faturam ve fatura kesim tarihini 1 gün aştığından dolayıda tambir fatura kesildiği söylendi ben avea dan memnun değilim hiçbir şekilde

 • 31 Ekim
  15:28

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 31 Ekim
  14:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş