sta-1-hoverYetersiz Çözüm

İzmir Apple Başarı Teknik Servis Fiyasko

Murat Murat29 Ocak 00:03

105808844 ve 105809406 numaralı servis kayıtlarıyla başvurdum. İlk başvurumda ekranım değişti. Danışmadaki bayan çalışanlar aşırı derece de dikkatsiz ve işten anlamıyorlar. Sürekli iCloud bilgilerim hem yanlış girildi hem de iletişim kurmak vasıtasıyla verdiğim mail yanlış yazıldı. İlk deneyimim de ekranım değişti telefonumun üstünde kocaman bir açıklıkla ve kenarda yapıştırıcı maddenin taşıp kuruduğu belliydi. Üstüne telefonum sürekli olarak açılıp kapanıyordu ve Wi-Fi (gri renkte) kapalı olarak geliyordu. Telefonumun sıkıntısı çözülmeyecekse bana haber vereceklerini ücret iademi yapabileceğimi söylediler.

Tabii ki de ona da kılıf uydurulmuş öyle bir şey yok denildi. İkinci servis deneyimim de teknisyen arkadaş çok yardımcı oldu ekranın üstündeki açıklığın kapanmadığını ve tekrardan sökülüp preslendiğini , fakat bataryamın tükenmişlik verdiği için açılıp kapandığını değiştirmem gerektiğini söyledi. Şunu sormak istiyorum servise verene kadar %78 batarya ömründe teslim ettiğim üründe böyle bir sorun yokken servisten sonra neden bozuldu. Madem bozdunuz cihazımın bataryasını değiştirin diyorum o da olmaz diyorlar. Tek kelimeyle kötü bir Apple yetkili servisi.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Murat 05 Haziran 00:17  

    Bu yaşadıklarım sonucunda Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim. Firma hala daha cevap yazmadı. Apple Müşteri Hizmetleri bile hatalı işlem yapıldığını kabul etti fakat Başarı teknik servis kabul edemedi. Aklı olan cihazını bu servise götürmez!

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler