sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Başarı Samsung A7 2016 Şebeke Sorunu

Serdar Serdar2 yıl önce

Son 3-4 ay içerisinde toplamda 5 defa Başarı ve destek servislerine şebeke sorunu yaşıyorum diye bu cihazımızı verdik yaptıkları tek şey yazılım güncellendi deyip geri veriyorlar. Samsung müşteri hizmetlerini arayıp durumumu anlatmama rağmen net bir şeyler söyleyemiyor. Söyledikleri tek şey bir yılda aynı arızadan dolayı parça değişirse 4. defa da cihazınızı değiştiriyoruz. Peki bu şartlarda kimin ömrü yeter cihaz değişimine 4 defa aynı arıza olacak ve sonra 3-4 defa yazılım güncelleyip verseler zaten cihazı aldığınız gibi kutusuyla götürüp servise bırakalım ki bu süreç ortalama garanti süresini doldurur. 4.5G baz istasyonlarında çalışma olabilir diye cevap verdiler. Güldüm aynı operatörü kullanıyorum bu cihaz da hiçbir sorun yok baz istasyonları sinyali telefon modeline göre mi gönderiyor dedim ve aynı hat başka cihazda sorun vermiyor dedim. Samsung telefonları pişmanlıktır.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Serdar 2 yıl önce

Evet arkadaşlar Samsung değişimi kabul etmedi telefon arızalı bir şekilde teslim edildi sorunum hala devam ediyor buğun canımı sıkan asıl olay ise cihazı alırken benden orijinal faturayı da almışlardı bugün faturasız verildi cihazım Başarı teknik servis faturamı kaybetmiş yapacak bir şeyimiz yok istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz, bULURSAK sizi ararız dediler. hangisine üzüleyim inanın şaşırdım... .

profile-icon Serdar 2 yıl önce

Başarı teknik servisinden arandım test cihazından sorunsuz geçiyor ama dediğiniz gibi bizzat hattımı takıp manuel olarak test ettiğimde karşıya sesin kesik kesik gittiğine şahit oldum evet dedi teknik servis hatta bunu 2-3 Samsung cihaz da da test ettim aynı sorunu keşfettim dedi peki ne olacak dediğimde ise ben anakata kadar değiştirdim yine aynı Samsung yetkili servise bilgi vereceğim eğer bu normal derse ben cihazın bir şeyi yok yazıp veeceğim geri dedi nasıl yani şu an sorun olduğunu sizde teyit ediyorsunuz dedim evet ama ana bayi bana bazı cihazlarımıza da varmış normal derse ben bu şekilde vermek zorundayım akadaşlar Samsung ana bayinin vereceği haberi bekliyoum 

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler