25 Ekim 2016 #6767449

Başarı S7 Edge'ın Arızasını Kabul Etmiyor.!

19.10.2016 tarihinde 305***211 servis teslim ve bilgi no.lu Samsung Galaxy S7 Edge telefonumu 2.defa aynı arızadan Adana reşatbey servisine verdim. Telefonumun kullanım esnasında donması kilitlenmesi ve kendi kendine reset atarak başlaması şikayeti ile telefonumu tekrar servise verdim. Aradan 1 haftaya yakın bir süre geçtikten sonra IMEI numaram ile telefonumun servis durumunu öğrenmek için baktığımda hata bulunamadı cihaz teslimat için hazırlanıyor yazıyordu.


İlk yolladığımda da yazılım yükleyip telefonu vermişlerdi servisten aldığım gün yine aynı arızayı yapmıştı Başarı teknik servis merkezi. Başarı Adana servisine ve Samsung'a telefondaki donma videolarını yollamama rağmen bariz fabrikasyon hatası olan telefonumu hata bulunamadı deyip iade ediyorlar. Yetkililere soruyorum: telefon arızasının görüntüsünü video ile çekip yollamama rağmen nasıl hata bulunmadı?

Müslüm 1.423 Okunma

Cevaplar

  • Müslüm03 Aralık 2016

    Sorun devam etmekte aynı arızadan 28/11/2016 da 4.defa servise verdim hatta teslim ederken donma videoalarınıda cekerek servise teslim edip, deiğişim talep ettim ama sonuç olumsuz, Samsung fırmasıda arızayı kabul etmıyor, değişim olmadığı gibi sewrvisteki durumunda ise onarılmadan iade yazıyor, sizlerde mağdur olmak istemiyorsanız Samsung markasına güvenmeyin benim başıma gelen sizlerinde başına gelebilir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön