22 Ocak 2014 #2248967

Başarı 10 Günlük Cihazın Değişimini Kabul Etmiyor

Turcell platınum hizmetleri teknik servis formunda Note 3 ile ilgili bir çok şikayet belirtmiş olmama rağmen, Başarı servisin bana teslim ettiği formda sadece tek bir ibarenin yer alması ve problemin çözülmeden tarafıma gönderilmesi rahatsızlık verdi. Tüketici haklarına şikayet etmekle kalmayıp dava edeceğimden emin olabilirsiniz.


10 günlük cihazda bu kadar problem yaşarken, ısrarla değişim talep etmiş olmama rağmen bu talebim gerçekleşmiyor. Ben telefonu aynı hatadan tekrar göndermek durumunda kalıyorum. Yeni aldığım cihazı problemlerden dolayı kullanamıyorum.

Filiz 315 Okunma

Cevaplar

  • Filiz28 Ocak 2014

    Problemi defalarca anlatmaktan yoruldum. Her arayana aynı derdi anlatmak çok sıkıcı. Nasıl bir sistem uygulamanız var gerçekten anlamıyorum. Sistemde tüm şikayetlerimin ve problemimin görünmesi gerekmiyor mu? 2.000 TL para verip hiç kullanamadığınız bir telefonunuz varsa çok sinirleniyorsunuz. İnsanı çileden çıkardınız gerçekten! Bir daha ne ev eşyası ne telefon. Samsung benim için bitmiştir. Etrafımda olan tüm insanlara ve sosyal medyada ne kadar kötü olduğunuzdan bahsediyorum. 6 kişiyi vazgeçirmiş olmanın haklı gururunu yaşıyorum çünkü insanları mağdur ettiğiniz gibi ilgilenmiyorsunuz da

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön