19 Temmuz 2013

Başarı Mobile Oyun Şifresi Vermek İçin Onay Alınmıyor!

0507666**** numaralı hattımla Samsung markalı cep telefonumun oyun bölümünden yanlışlıkla bir tuşa basmam sonucu hiçbir uyarı veya soru gelmeden bana Başarı Mobile'den oyun şifresi gönderildi ve 12 TL ile ücretlendirildiniz mesajı geldi. TL gönderirken bile emin misiniz mesajı gönderilirken oyun şifresi vermek için insanlara nasıl uyarı verilmez. Paramın derhal iadesini istiyorum.

Gizem 72 Okunma

Cevaplar

  • Gizem 20 Temmuz 2013

    Aynı konu hakkında yüzün üzerinde şikayet varken hala insanlara neyi kabul ettirmeye çalışıyorsunuz anlayamadım. 5 aşamalı onay bölümünü demek ki 123 kişinin hiçbiri algılayamadı.Bende kendimde bir sorun olduğunu düşünmeye başlamıştım.Şikayet grafiğinizi incelediğimde bile neyin ne olduğu gayet net zaten.Prestijinizi bu kadar sarsmanız sizi rahatsız etmiyor demek ki.Diğer firmalar gibi şikayetlerin çözümüyle ilgili anket bile yok. Fazla söze de gerek yok.

  • Gizem 20 Temmuz 2013

    Müşteri temsilcisi olduğunu söyleyen Uğur isminde karşısındakini dinlemeyi bilmeyen bir beyefendi ile görüştüm.Problemin giderilmesi adına bir çalışma başlatılmamış hatta bana bildiğim şeyler anlatılarak yapılan haksızlık savunulmuştur. Başarı mobile 12 TL'yi güle güle harcasın.

  • Mobil Oyuncu Temsilcisi20 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, Müşterimiz ile e-mail yoluyla iletişime geçilerek işlemler hakkında detaylı bilgi verilmiş ve problemin giderilmesi adına çalışma başlatılmıştır. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön