03 Şubat 2014

Başarı Mobile 12 TL'yi İade Etmiyor.

02 Şubat 2014 tarihinde saat 22.17'de cep telefonumda aldığımda kayıtlı bulunan pramit oyunu demo versiyonunu oynadım, oyun bitiminde yanlışlıkla satın al tuşuna bastım. Hesabımdan 12 TL ücret kesildi. Oyun ile ilgili gelen şifreyi kullanmadım. Oyunları da telefonumdan sildim. Bu ücretin iadesi için Başarı Mobile müşteri hizmetlerini aradığımda, sizden 5 defa onay alındığını ve iadesinin olmayacağını bildirdi. Benden kesinlikle 5 defa onay alınmadı, tüketici yasasına göre kullanmadığın ürünün 7 gün içerisinde iade hakkın olmasına rağmen, paranın iadesini yapmıyor. Başarı Mobile Tüketici Yasalarını çiğniyor. Benden kesilen 12 TL'nin en kısa sürede iadesini istiyorum.

Evren 122 Okunma

Cevaplar

 • Evren 08 Mart 2015

  12 TL. Haram olsun. Umarım çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkar

 • Evren 08 Mart 2015

  Sizin gibi üç kağıtçı bir firma olmaz olsun.

 • Evren 08 Mart 2015

  Sizin gibi üc kağıtçı bir firma olmaz olsun... .

 • Evren 03 Şubat 2014

  Başarı Mobile'in gönderdiği mailde 5 onay aşamasından bahsediliyor. Hadi onu geçtim.Göndermiş oldukları şifreyi kullanmadım. Tekrar söylüyorum. Kullanmadığım ürünün 7 gün içerisinde iade hakkı var mı? yok mu? Bu cevabınızdan sonra sizi tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

 • Mobiloyuncu.com-Başarı Mobile Temsilcisi03 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, Müşterimiz ile e-mail yoluyla iletişime geçilerek işlemler hakkında detaylı bilgi verilmiş ve problemin giderilmesi adına çalışma başlatılmıştır. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön