25 Haziran 2015

Başarı Batarya Sorunu Yaşayan Telefonumun Ekranını Mahvettiler!

Batarya sorunu yaşayan telefonumu servise verdim. 4 parça değiştirdiler ama ekranı da mahvettiler. 2 kere daha telefonu servise verdim hala aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum. Dahası telefonumu sisteme giriş yapmadan tamir edip bana imzalamam için eski belgeleri veriyorlar. fark edip bunun düzeltilmesini istediğimde belge veremeyiz diyorlar. Uzun saatler boyu tartışmalardan sonra yeni belge verip -garanti dışı ücretli- yazıyorlar. Ben telefonumu garanti dahilinde yaptırdım size ücret mi verdim bu nasıl bir ibare dediğimde; ücret mi almamızı isterdiniz diye fazlasıyla ciddiyetsiz bir tavır sergiliyorlar. Başarı sadece adınız!

Merve 942 Okunma

Cevaplar

  • Merve 27 Haziran 2015

    Bana geri dönüş yaparsanız tek tek isim vereceğim çalışanlarınız var. Tabi burada yazdığımın daha fazlası da. Ayrıca ilgili şikayetim hakkında uygulanacak yaptırımı da öğrenmek istiyorum. Çünkü haftalardır aynı saygısız tavırlarla karşı karşıyayım

  • Başarı Temsilcisi27 Haziran 2015

    Merhaba , Belirtilen şikayet ilgili birimlere aktarılmış gözükmektedir. Gerekli uyarılar yapılacaktır. Saygılarımızlla , İyi çalışmalar .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön