Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi Beyin Cerrahi Bölümü Telefonları Açmıyor

414
Şükrü
Şükrü 24 Kasım 2022 16:33

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Beyin cerrahi bölümü telefonları açmıyor kaç kez aradıysam telefonların hepsi boşa çaldı. MR sonucu göstermek için hastaneye geliyorum doktor yok. Doktorun ne zaman hastanede olduğunu nasıl öğreneceğim kime soracağım ben bunu insanları neden mağdur ediyorsunuz?

Benzer Şikayetler

profile
195
14 Aralık 2022

Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi Telefonlara Bakılmıyor

Başakşehir çam ve sakura hastanesini gün içinde her gün arayıp genel cerrahi bölümünden biyopsi sonucu öğrenmeye çalışıyorum ama bir türlü telefonlara cevap alamıyorum kaç kez aradım hiç birinde sonuca ulaşamadım lütfen ilgilenirseniz çok sevinirim teşekkürler.

profile
2.404
01 Aralık 2022

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Emar Sonuç Yok

Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesinde Ortopedi bölümü el için röntgen çektirdim 18102022 tarihinde emar 23102022 sonuç veremediler tesis koyamamışlar. Tekrardan çağrıldım yeniden emar çekildi ertesi gün çıkacak sonuç denildi ama maalesef aradan bir hafta geçti hala dönüş olmadı o kadar radyasyona ma...

  • profile
1 Destekçi
profile
4.503
23 Ağustos 2022

Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi Doktor Hasta İletişimi

Başakşehir çam ve sakura Hastanesi Perinatoloji bölümü kadın doğum o kadar kötü bir yer. İlgi alaka hiç yok. Doktorlar riskli gebelik falan umursamıyor ve psikolojik olarak beni yıprattı. O gece o doktor yüzünden erken doğumla sonuçlandı.

profile
Ysm
12.398
22 Temmuz 2022

Başakşehir Çam Ve Sakura Şehir Hastanesi Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Nasıl Ameliyathane Yok

20/07/2022 tarihinde plastik rekonstrüktif bölümüne randevu aldım. Araştırma ve eğitim Hastanesi olduğu için randevuyu oradan aldım fakat karnımda sarkmalar sonucu yaralar oluştu. Plastik cerrahi burda karın germe ameliyatı olmak istediğimi söylediğimde burda karın germe ameliyatı gerekli teçhizatın...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .