Toplam çözüm sayısı
..
Başak Traktör ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Yeni karşılaştırma

ile

Eskişehir Beylikova Başak Traktör Servisi Hakkında

12980görüntüleme
Ahmet
Ahmet 08 Şubat 01:52

Eskişehir bayiinden 2020 yılı kasım ayında Başak 2110 traktör aldım. Traktörden ve bayinizden memnun olmama rağmen Eskişehir Beylikova servisinize ilk kontroller için gittim. Servis gerekli ilk kontrolleri yapamayacağını Başak traktör ailesine hakaret ederek (s... K. Rm servisliğini) diyerek belirtti. Durumu satıcı bayii e ve bayinizden aldığım GSM numarası aracılığıyla Başak traktörden hasan beye ilettim. Fakat Beylikova servisinde ve Beylikova çiftçisinin kaldırım önünde ve itile kakıla traktör yaptırmasında bir değişiklik olmadı. Fakat servis yüzünden traktör satanlar oldu. Yetkililerin ilgisizliği servis sorumlusu şahsın veya şahısların müşteri memnuniyeti hakkındaki düşünce ve yaklaşımlarından şikayetçiyim. Normal rutin garanti bakımlarını ve arızalarını çiftler servisi savaş ustaya yaptırıyorum kendisinden memnunum. Beylikova da traktörün girebileceği ve güler yüzlü müşteri karşılayacak bir servis görmeyi ümit ediyorum.

Başak Traktör Logo
Başak Traktör09 Şubat 08:39

Ahmet Bey Merhaba; Öncelikle bizleri tercih ettiğiniz ve yaşadığınız problem sebebi ile gerçekleştirmiş olduğunuz geri bildirim için teşekkür ederiz. Siz müşterilerimizin memnuniyetlerini elde etmek için elimizden gelen çabayı sarf ettiğimizi bilmenizi isteriz. Yaşamış olduğunuz bu durum için sizlerden özür diler, en kısa sürede gerekli çalışmaları başlatacağımıza emin olabilirsiniz. Saygılarımızla

2 Yorum

Kamil
Kamil24 Şubat 22:50
 

Beylikova da ikamet ediyorum. 1998 yılından beri steyr ve Başak traktör kullanıcısıyım. Beylikova Başak traktör servisinden son derece memnunum. Usta bir kez dahi olsun ters bir şey yapmadı ya da söylemedi. Böyle bir olaya da şahit olmadım.

Ahmet
Ahmet05 Mart 04:19
 

Beylikova bölgesinde 1983-1984 yıllarından beri steyr Başak kullanılıyor. Bir kişinin memnuniyet belirtmesini itibara almıyorum. Gereksiz yorum.

 1
Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile