31 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1828635

Barkoriko.com (Commander) Ürünlerin Kalitesizliği!

Telefonla Turkcell faturalı abonesiniz denildi ve Turkcell adına 12 ay vade ile 980 tl karşılığında avantaj paketi (1 adet tablet, 2 adet saat, 1 adet cep telefonu ve 1 adet enerji tasarruf cihazı) sundular.


Bende kaliteli markalar olmasa ürünlerinizi gönderirim dedim. Birkaç kez telefonla aradım fakat geri dönülmedi. Kredi kartımdan kesilen miktarın ve bundan sonra ki ödemelerim için iptalini istiyorum. İptalini bildirdikten sonra ürünlerinizi geri göndereceğim.


Not: Bu yazışma talebi 7 gün içinde sonuçlandırılmadığı taktirde hukuki açıdan tebligat olarak kullanılacaktır.

Fuat Fuat 197 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Fuat18 Temmuz 2014

  Söyledikleri ile ürünlerin kalitesi aynı değil... Ayrıca iadeyi bile kabul etmediler...

 • Fuat03 Şubat 2014

  Bu firma Çin malları ile milleti tokatlıyor. Benim canım yaktı. Başkalarını yakmasınlar. Lütfen ilgili mercilere bildirin..

 • Barkoriko.com (Commander) Temsilcisi10 Haziran 2013

  Merhaba; Müşterimizle görüşme sağlanmış ve İşlemler müşterimizin onayı doğrultusunda 30.04.2013 tarihinde gerçekleştirilmiştir. 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması kanununda da belirtildiği gibi müşterimizin Yasal İade süreci dolmuştur. Yapılan görüşmemizde gönderilen elektronik ürünlerin incelemesini yapabilmek için içi açılarak ürüne hasar verilmiştir bu sebepten iade alınamayacağı bilgisi müşterimizle paylaşılmıştır. Aynı zamanda müşterimiz şikayetinde kendisine TURKCELL olarak aradığımızın bilgisini verdiğimizi belirtmiştir. Yapılmış olan görüşme kayıtlarının incelemesi gerçekleştirildiğinde yapılan görüşmenin herhangi bir esnasında TURKCELL'den ulaşıyoruz gibi bir cümle kurulmamıştır. Bilgilerinize.

 • Fuat04 Haziran 2013

  Şikayetim ilgili firma yetkilileri tarafından değerlendirilmedi.

 • Fuat04 Haziran 2013

  Şikayetimi ilettiğinizi bildirmiştiniz. Teşekkür ederim. Ancak henüz ilgili firma tarafından aranmadım.

Ziyaretçi Yorumları