01 Mayıs 2013 #1772721

Barkoriko.com (Commander) Sipariş İptali Ve Para İadesi İstiyorum!

Aslında böyle konularda çok dikkatliyimdir. Ancak merakım galiba bana pahalıya patlayacak. Final Frst adı ile "kredi kartı ile fatura ödemelerinden kazandığınız konbara puanı aktifleştirmek için 2129120008 numarasını arayın" şeklinde cep telefonuma gelen mesaj karşılığında aradığımda bana ihtiyacım olmayan ürünleri sattılar.


Şimdi iptalini istiyorum ancak ürün eline geçmeden iptal edemeyiz, ürün geldikten sonra da söylenenden farklı ise o zaman iptal ederiz diyorlar. Ürün gönderilmeden iptalini ve paramın iadesini istiyorum.

İlhan 865 Okunma

Cevaplar

  • İlhan13 Haziran 2013

    burak duman bana kredi kartımdan yapılan kesintinin iade edileceğini belirtmesine rağmen, bugüne kadar iade yapılmadığı gibi Barkoriko. com'u her aradığımda tamam biz notunuzu aldık bu gün saat akşam 7 ye kadar size geri dönüş yapılacak deyip geçiştiriyorlar ve dönen de olmuyor. ben de firmanın ciddiyeti konusunda edindiğim intibanın doğru olmadığı kanaatindeyim. yani bu konuda ciddi olan firmalar müşterinin taleplerini yerine getirir. ve söylediklerinin arkasında durur. bu durumda bu firmanın nesine nasıl güveneceksiniz.

  • İlhan01 Mayıs 2013

    Evet; doğrudurr. Burak Duman adlı kişi firma yetkisi olduğunu belirterek 4444907 numaralı telefondan arayarak sipariş iptali konusunda aktivasyon işleminin gerçekleştirileceğini söyledi. Ürünün gönderilmeyeceğini ve kredi kartından çekilen bedelinin de iade edileceğini belirtti. Ayrıca gerek telefonda gerekse yazışmalardaki nezaketimden dolayı teşekkür etti. ben de kendisine teşekkür ederek böylelikle firmanın ciddiyetini göstermiş oldunuz dedim. Ve söylenenler konusunda inancım tamdır. saygılarımla!..

  • Barkoriko.com (Commander) Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Merhaba; Müşterimizle görüşülerek işlemlerle ilgili sorunlar giderilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön