09 Nisan 2013

Barkoriko.com (Commander) İade Almamak İçin 40 Dereden Su Getiriyorlar!

+8505001155 numarasından gönderilmiş “Tebrikler Kredi kartı ile fatura ödemelerinden
kazandığınız konbara para puanlar 200 TL’ye ulaştı. Hemen 2129120008 i arayın. Puanlarınızı
aktifleştirin” mesajını okuyunca aradım.


Bankalarla anlaşmalı firma olduklarını, özel müşterilere avantajlı ürünler sunduklarını belirtiler. Piyasa fiyatının yarı fiyatına verdiklerini söyledikleri 400 TL lik Piranha tablet satın aldım. Almadan önce iade edebileceğim söylendi. Ürün geldiğinde piyasadaki 176 TL'lik bilgisayar olduğunu gördüm ve paketi açmadan hemen iade etmek istedim. Fiyattan dolayı iade edemeyeceğimi söylediler.


Satıştaki band kaydını dinleyip dönelim dediler, dönen yok, telefonu da bağlamıyorlar...

İsmail 674 Okunma

Cevaplar

  • İsmail10 Nisan 2013

    Firmayı ısrarla aramamın ve bu siteye şikayet yazmamın ardından 3'üncü defa çözüm için bana dönüldü. son görüştüğüm kişi biraz daha çözüm odaklıydı. yoğun beni ikna çabalarına, ürünü daha iyi başka bir ürünle ikame etme tekliflerine rağmen iade etmede ısrarcı oldum. kendi sistemlerinden iptalini yaptığını belirtti ve bana bunu ispatlamak için bilgisayar ekran çıktısını gönderdi ve benden siteye yazdığım şikayetin çözümlendiğine dair cevap yazmamı istedi. ürün bedelinin kredi kartıma geri ödeneceğini ve ekstrede görüleceğini söyledi. ürünü kendilerine geri gönderdim. Belirttikleri gibi ürün bedelinin ödenmesini bekliyorum.

  • Barkoriko.com (Commander) Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülerek yapılan işlemlerle ilgili bilgi aktarılmış ve iptal talebi onaylanarak ürünlerin tarafımıza gönderimini müteakip işlem iptali gerçekleştirilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön