Barkoriko.com (Commander) Mağdur Edildim!

Berna A. |

Cep telefonuma Konbara para puanlar 200 tl ye ulaşmıştır aktifleştirin diye gelen mesaj üzerine aradım 16 dk boyunca diller dökerek 700 tl değerindeki saydıkları ürünleri göndereceklerini söyleyerek mağdur ettiler ve anında kredi kartımdan para çekildi.

Üstelik bahsettikleri ürünlerden bir tanesi eksik geldi. Sitelerine girip olumsuz eleştirileri okuduktan sonra iade etmek istedim. Telefona çıkan kişi yetkili birine bağlamadı. Mesaj atabileceğini söyleyerek 1 haftalık süreyi uzatıp geçiştirmek istedi. Telefonda umursamaz bir tavır takınarak konuşuyorlar. Umarım paramı iade ederler. Gerekli bütün yerlere şikayetimi yapacağım. .

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Eksik Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Berna A.
  17 Haziran
  15:05

  Asla öyle bir şey söylemediler.Ticari itibarlarınıda düşünmüyorlar.Hemen savunma mekanizmasına geçiyorlar.Oysa ki 1 haftalık geri iade etme sürecinde arayınca beni oyalayıp 1 haftalık süreyi geçirdiler.30 günlük değişim sürecinden de hiç bahsetmediler.

 • Berna A.
  17 Haziran
  14:49

  Hiçbir şekilde tavırlarından ticaret ahlaklarından memnun kalmadım kimseye de barkoriko.com u tavsiye etmiyorum.

 • 13 Haziran
  12:58

  Merhaba;

  Müşterimizle görüşülerek 22.05.2013 tarihinde gerçekleştirilen işlemlerle ilgili bilgi aktarılmış, 7 günlük aide ve 30 günlük değişim süreci hakkında bilgi verilmiştir.

  Bilginize.