03 Mayıs 2013

Barkoriko.com (Commander) Kampanya Yanıltmacası!

Piyasa değeri düşük olan ürünleri yüksek fiyatmış gibi gösterip daha sonra kampanya adı altında biz mağdurlara satıyorlar. Bu satışı yapan bayan ise benimle yakından ilgilendi sırf beni yanıltmak için güzel muhabbet kurdu ve kart bilgilerimi aldılar ürünleri sattılar ki ürünler bir hafta olmak üzere daha gelmedi. Ben sipariş iptali için başvuruda bulundum size en kısa zamanda dönüş yapılacaktır denildi ama hala beklemekteyim. Barkoriko. com yaptığınız hatayı düzeltin ya da en kısa zamanda hukuki işlem başlatmak zorunda kalacağım sizin adınıza!

Murat 135 Okunma

Cevaplar

  • Murat08 Mayıs 2013

    Departman yetkilisi Burak Duman Bey'e teşekkürlerimi bir borç bilirim gerçekten çok kibar ve nezaketli bir insan, bu kadar yaygara kopardığım için sizden özür diliyorum. İyi çalışmalar diliyorum..

  • Barkoriko.com (Commander) Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Merhaba ; Müşterimiz ile görüşme gerçekleştirildi.Konu ile ilgili problemlerinden bahsetti,işlemler kendi bilgisi ve onayı dahilinde 27 Nisan 2013 Tarihinde yapıldı ve aynı gün içinde kargo çıkışı sağlandı.Bugün yapılan görüşmede müşterimiz vazgeçtiğini belirtti ve işlemlerin iptali sağlandı bilgilerinize.

  • Murat04 Mayıs 2013

    ürünleriniz geldi fakat onları aldığım saat içinde iade ettim aras kargo ile geri gönderdim istemiyorum ürünlerinizi paramın iadesini talep ediyorum.Umarım en kısa zamanda bunu halledersiniz aksi takdirde hukuki işlem başlatmak zorundaa kalacağım!!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön