02 Temmuz 2013

Barkoriko.com (Commander) İndirim Sorunu!

Kredi kartımla yaptığım alışverişler neticesinde Barkoriko. com dan sözde %70 indirimli paket kazandığımı ilettiler daha sonra bu indirim %50 ye düştü (aslında indirim %50 imiş almam için çağrı merkezi % 70 olarak iletti kayıtlarda mevcuttur) bu durumu iletmeme rağmen hala bir muhatab bulamadım.

Daha sonra paketi iptal ettirmek istedim çağrı merkezindeki çalışanlar bu konuda bana yetkili kişilerin ulaşacağını söylemelerine rağmen hala bana ulaşan olmadı. (ben çağrı merkezini yaklaşık 1 haftadır arıyorum beni bir kere aradılar onu da ben cevaplayamadım insanlık halidir)gene aramama rağmen 3 güne yakın oldu hala bekliyorum.

Mustafa 235 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa 13 Temmuz 2013

  dün itibari ile tüketici hakem heyetine başvurdum pazartesi ise ilk işim c.baş savcılığına elimdeki belgelerle suç duyurusunda bulunmak bakalım yargı karşısında ne hesap vereceksiniz.

 • Mustafa 09 Temmuz 2013

  italyan marka diyerek pazarladıkları saat prc yani çin malı çıktı!...ayrıca 2000 tl dedikleri ürünlerin piyasa bedeli 650 lira civarında olduğunu araştırınca anladım.gereken tüm yasal işlemleri başlatacağım....

 • Mustafa 06 Temmuz 2013

  firmayı yaklaşık bir haftadır aramama rağmen hala beklemekteyim.

 • Mustafa 06 Temmuz 2013

  kesinlikle bu firmayı tercih etmem.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön