Barkoriko.com (Commander) İndirim Sorunu!

Mustafa Ç. |

Kredi kartımla yaptığım alışverişler neticesinde Barkoriko. com dan sözde %70 indirimli paket kazandığımı ilettiler daha sonra bu indirim %50 ye düştü (aslında indirim %50 imiş almam için çağrı merkezi % 70 olarak iletti kayıtlarda mevcuttur) bu durumu iletmeme rağmen hala bir muhatab bulamadım.

Daha sonra paketi iptal ettirmek istedim çağrı merkezindeki çalışanlar bu konuda bana yetkili kişilerin ulaşacağını söylemelerine rağmen hala bana ulaşan olmadı. (ben çağrı merkezini yaklaşık 1 haftadır arıyorum beni bir kere aradılar onu da ben cevaplayamadım insanlık halidir)gene aramama rağmen 3 güne yakın oldu hala bekliyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Hediye Çeki / Kupon

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa Ç.
  13 Temmuz
  08:31

  dün itibari ile tüketici hakem heyetine başvurdum pazartesi ise ilk işim c.baş savcılığına elimdeki belgelerle suç duyurusunda bulunmak bakalım yargı karşısında ne hesap vereceksiniz.

 • Mustafa Ç.
  09 Temmuz
  19:07

  italyan marka diyerek pazarladıkları saat prc yani çin malı çıktı!...ayrıca 2000 tl dedikleri ürünlerin piyasa bedeli 650 lira civarında olduğunu araştırınca anladım.gereken tüm yasal işlemleri başlatacağım....

 • Mustafa Ç.
  06 Temmuz
  20:03

  firmayı yaklaşık bir haftadır aramama rağmen hala beklemekteyim.

 • Mustafa Ç.
  06 Temmuz
  20:03

  kesinlikle bu firmayı tercih etmem.