Barilla Gıda Böcekli Makarna!

Tugce S. |

Son kullanma tarihi 2017 olan Barilla Gıda Marka makarna böcekli çıktı. Herkese kopyala yapıştır uygunsuz depolama koşulları diyerek haklı olamıyorsunuz maalesef markanıza hiç mi saygınız yok.

Etiketler :

Üründe Yabancı Madde Çıkması

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Haziran
  17:22

  Sayın Tüketicimiz,

  Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgi için en içten teşekkürlerimizi sunarız ve karşılaştığınız durumdan dolayı tekrar üzüntülerimizi bildirmek isteriz.

  Kargo şirketinden kaynaklanan sorunlardan ötürü tekrar bir mağduriyet yaşadığınız için ayrıca özür dileriz. Konuyla ilgili olarak bölgenize bakan kargo şubesine şikayetimiz üzerine genel müdürlükleri tarafından gerekli uyarılar yapılmıştır

  Bu durumdan dolayı ürün numunesi tarafımıza ulaşmadığı için ayrıntılı inceleme yapılamamıştır fakat sizinle yaptığımız görüşme sonucunda aldığımız bilgiler doğrultusunda, şikayetinizle ilgili analiz ve sonuç değerlendirme raporumuzu adresinize 25.05.2015 tarihi itibariyle göndermiş bulunuyoruz. Bu raporda da belirttiğimiz üzere, şikayetinize sebep olan sorun uygun olmayan depolama koşullarından kaynaklanmıştır. Ürünümüzün size ulaşana kadar geçtiği dağıtım aşamalardaki market ve depo sorumluları şikayetinizle ilgili olarak bilgilendirilecek ve gerekli önlemleri almaları konusunda uyarılacaklardır.

  Ürünümüz fabrikamızdan sevk olduktan sonra, depolama koşullarındaki olumsuzlukların sebep olduğu bu tür şikayetlerin bizlere bildirilmesi, dağıtım zincirindeki toptan ya da market kanalındaki uygunsuzlukları tesbit edebilmemizi, gerekli kontrolleri ve müdahaleleri yapabilmemizi sağlamaktadır.

  Bildiriminiz dolayısıyla göstermiş olduğunuz tüketici bilinci ve hassasiyetine tekrar teşekkür ediyor, sizlere sağlıklı ve mutlu günler diliyoruz.

  Saygılarımızla,
  Barilla Gıda A.Ş Kalite ve Teknoloji Bölümü

 • 14 Mayıs
  13:01

  Sayın Tuğçe Sahutoğlu,

  Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Şikayetiniz ilgili birime aktarılmıştır sizlerle irtibat kurulacaktır.

  Saygılarımızla,

  Barilla Gıda A.Ş.