Nike Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor

Semih Semih12 Mayıs 16:38

İzmir/Konak Barçın spordan aldığım ayakkabım fazla açıldığı için incelemeye gönderdim şubat ayında fakat inceleme raporuna deride çatlama var yazılıp yanlış incelendi ve olumsuz sonuç geldi kaç aydır ayakkabımdan mahrum kalıyorum. İnceleme sürecinde arayıp hep sordum fakat bir cevap gelemedi. Ayakkabı hala mağazaya ulaşmadı. Bir an önce tarafıma para iadesi yapılmasını veya yeni ürünün gönderilmesini arz ederim kaç aydır mağdur kaldığımı belirtmek istiyorum

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Semih 14 Mayıs 02:09

Şunu da belirtmek isterim, yanlış rapor edilip incelenen ürünümün bu kadar kullanamayıp mağdur kaldığım için, siz firmanızdan tekrar incelenip üründen 1 ay daha uzak kalamak istemiyorum, bu konuda mağdur olan müşterinizi memnun etmenizi bekliyorum.

profile-icon Semih 14 Mayıs 02:02

Bu konu hakkında mağduriyetim devam etmektedir

profile-icon Semih 14 Mayıs 02:00

Ben mağazanıza dün geldim ve ayakkabı gelmedi dendi. 1 hazirana kadar ayakkabının gelmeyeceğini zemin katta çalışan (bayan) bilgisini bana verdi. Bunun sonucunda aylardır herhangi bir geri bildirimde bulunmadığınız için bende şikayet vara yazma ihtiyacı hissettim.

Barçın Spor Logo Barçın Spor 13 Mayıs 09:27

Değerli Müşterimiz, Bildiriminiz ile ilgili olarak, müşteri destek ekibimiz tarafınıza arama gerçekleştirmiş ancak açılmaması sebebiyle ne yazık ki ulaşılamamıştır. İncelenen ve ret durumda olan ürün dün mağazamıza gönderilmiş olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Ümit 25 Mayıs 14:02  

    Ayvayı yedin kardeşim, ben hiç görmedim ürün kusurlu dediklerini

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler