11 Haziran
#12094291

Barçın Spor'dan Hatalı Ürüne Olumsuz Cevap, Güven Vermeyen Şirket!

Bugüne kadar aldığım tüm Nike marka ürünler 6 ay içinde deforme ve açılma yaptı. En son aldığım ürün iki yerinden bariz yapışkanları açılma yaptı garantisi var diye götürdüm 21 gün içinde size dönüş yapılır dendi bugün dönüş yaptılar mesaj yoluyla olumsuz cevap geldi. Bu olumsuzluğu ne dayanarak verdiler o da bir çelişki. Ürün net bariz bir şekilde yapışkanların oradan açılma yapmış. Ama bu son Barçın’dan yaptığım alışveriş. Çünkü gerçek orijinal ürün sattıklarını düşünmüyorum.

Deniz Deniz 2.067 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Deniz11 Haziran

    Değerli satıcı demek isterdim size ama benim için öyle değilsiniz. Tüketici hatası demeniz yanlış olur ürün yapışkanlarından açılma yaptı. Kim ya da neye göre değerlendiriyor bunları, bunu kabul etmiyorum. Eğer aldığım ürün diğer marka ayakkabılardan 3 kat daha pahalıysa bizim buna o kadar ücret vermemizin tek bir sebebi var oda satıcının verdiği güvence. Ama siz güven vermiyorsunuz satılan ürünü resmen formaliteyle yolladınız. Ürünün benlik bir problemi olsa inanın değil burda şikayet etmek, ürünü firmanıza götürmezdim. Buradaki şikayetim de sadece Barçın dan yapacakları alışverişlerin ne tür sıkıntılar yaşadıklarımızı görmelerini, istemek. Bir daha Barçın dan alışveriş mi asla...

  • Barçın Spor Temsilcisi11 Haziran

    Değerli Müşterimiz, Mağazamızda satılan ürünler, resmi tedarikçilerinden temin edilmekte olup, size faturasıyla ulaştırılır ve %100 orijinaldir. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir arıza oluşması durumunda, üretici markanın sizlere tanıdığı bazı haklar bulunmaktadır. Fatura beraberinde, fatura tarihinden sonraki 12 ay içerisinde ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürününüz üretici firmaya gönderilir, ve gerekli inceleme sürecinden geçer. Yapılan araştırmalar sonucunda eğer bir üretim hatası olduğuna karar verilirse, fatura tutarınız kadar alışveriş hakkı kazanırsınız. Ancak kullanıcı hatası olduğuna karar verilirse aynı ürününüz size geri gönderilir. Arızalı ürün süreci bu şekilde işlemekte olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları