01 Ağustos
#12367332

Barçın Spor Ürünle İlgilenmedi

Çanakkale merkez Park17 AVM Barçın Spor'dan aldığım ayakkabı süetinde bozulmadan garantiye yolladım. Bilgi mesajı gelmedi bir dönüş sağlanmadı ve peşinden mağaza kapandı müşteri hizmetlerini arıyorum oradan oraya aktarılıyor ve ya telefon kapatılıyor hiçbir yardım edilmemekte. Senesi doldu ürünün gönderiminin hala bir bilgi yok ve ürün yok.

Emre Emre 2.365 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Emre02 Ağustos

  Aynı fiş ve fatura üzerinde 2 ayakkabı mevcuttu ilki red geldi ama 2. Sinden red gelme ihtimali yoktu bu kadar kısa sürede süet aşırı bozulma oldu ve bana bilgilendirme mesajı gelmemiş önceki tarihlere kadar baktım o ayakkabının bilgilendirmesi yok ama red olmuş bilgi gelmiş deniliyor ilk giden ayakkabıyla karıştırılıyor ben tekrardan incelenmesini rica ediyorum öteki ayakkabının bilgisiyle karıştırılıyor büyük ihtimal

 • Emre02 Ağustos

  Tekrardan aranacakmıyım yoksa bilgileri buradan mı yazıyım? Çalışırken telefonu duymadım geri aradığımda bağlantı kuramadım sizinle

 • Barçın Spor Temsilcisi02 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Ekibimiz size telefon yoluyla ulaşmaya çalışmış ancak açılmadığından iletişim sağlayamamıştır. Ürününüz tespit edilmiş olup, adres bilgisi iletmeniz durumunda gönderimi sağlanacaktır. 0 850 223 60 00 numaralı telefondan veya [email protected] adresinden, "arızalı ürün birimi dikkatine" belirterek müşteri destek ekibimize bilgilerinizi iletebilirsiniz. Konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

 • Emre01 Ağustos

  Kodu 700155-007 gökmen akça adına Fiş no... 114600215553

 • Barçın Spor Temsilcisi01 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz bu sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Gerekli kontrollerin sağlanması için bilgilerinizi aldık ve ilgili ekiplerimize iletiyoruz. Size tekrar dönüş sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları