Barçın Spor Puanları Karttan Silindi

Nurgül Nurgül22 Temmuz 2019 20:25

Barçın kartımda olan 148.76 lira silinmiştir. Sezonda oğluma almış olduğum ayakkabıdan hak ediş olarak yüklenen puanlar 1 yıl doldu denilerek silinmiştir. Haber verilmeden silinen puanlar etik bir davranış değildir. Puanların geri yüklenmesini arz ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Nurgül 26 Ağustos 2019 19:58

Öncelikle puanımı kullanamama sebebimi belirteyim. Puanımı sildiniz amma Nike Air ayakkabıyı aldıktan 6 ay sonra Air kısmında patlama olmuştur. Ve uzun bir süre yazışmalar ve Hakem Heyeti doğrultusunda geçen süre puanımı kullanamama sebebimdşr. Firmanıza olan güven halk arasında maalesef giderek azalmaktadır. Saygılarımla,

profile-icon Nurgül 28 Temmuz 2019 21:41

İlginize teşekkürler şimdiden.

profile-icon Nurgül 27 Temmuz 2019 12:55

Kartımda biriken puanı kullanmama sebebim ise 890 TL'ye aldığım Nike Air ayakkabısının airının patlaması dolayısıyla firmaya iade ya da değişim hakkımızı kullanma sürecine girmemiz dolayısıyladır.

Barçın Spor Logo Barçın Spor 23 Temmuz 2019 09:12

Değerli Müşterimiz, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Talebiniz ile ilgili olarak bilgilerinizi aldık ve ilgili departmanımız ile kontrol sağlayacağız. Süreç içerisinde size tekrar bilgi aktarımı sağlanacaktır. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler