sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Barçın Spor Personel Hatası, Tavır Ve Tarz Sorunu!

Seyhan Seyhan03 Mayıs 2019 14:19

Ümraniye Meydan AVM Barçın Spor mağazasından Mart 2019 sonunda bir ayakkabı aldım ve kasadaki arkadaş direk satışı yaptı. Kendisine üyeliğim var sizin alışverişlerinizde puan birikiyor dedim. Kendisi "aaa öylemi" dedi. Ürünü iade edip tekrar üyeliğimdem satış yaptı ve 130 TL puan oldu gerçekten dedi. Puanı teyit etmek için tekrar gittim (Güven vermedikleri için teyit etme ihtiyacı duydum) puan yok dediler. Nasıl olmaz dedim olayı anlattım bir başkası evet puan olması gerekiyor kampanyayı görüyorum mail atacağım Pazartesi döneceğim dedim. Bugün cuma ve ben kendilerini aradım sonuç: arkadaş iade ettiği için puan olmuyormuş kendisi personel indiriminden faydalandıracakmış. Neden? Üyeliği kendisi sormalı puanı kendisi müşterisine iletmeli puan yoksa var dememeli ve ben değil siz arayıp bilgi vermelisiniz. Telefondaki kişinin tavrıda saygısızca ve EGO doluydu. Hem yüz yüze hem telefonda ciddi tavır tarz sorunları mevcuttur. Yaşadığım en kötü müşteri deneyimlerinden biri. Bir daha Barçın Spor mağazalarının hiç biri ile çalışmayacağım.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Seyhan 03 Mayıs 2019 16:00

Otomatik cevabınız çok hoş :) Benim almam gereken 130 TL puanım nerede acaba? Personelinizin hatası beni ilgilendirmez 800 küsur tl' lik ayakkabı aldım karşılığında hak ettiğim puanımı rica ediyorum.

Barçın Spor Logo Barçın Spor 03 Mayıs 2019 14:48

Değerli Müşterimiz, Öncelikle karşılaştığınız bu olumsuz deneyim ve yaşamış olduğunuz sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Size daha iyi hizmet verebilmek adına geri bildiriminizi ilgili ekiplerimiz ile paylaşıyoruz. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler