sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Barçın Spor Nike Pegasus Goratex İadesi!

Uğur Uğur24 Haziran 23:40

1 Ocak 2020'de Capitol Nike mağazasından aldığım Nike Pegasus Goratex marka ayakkabının şu alması ve renk atmasından dolayı 6 Haziran'da mağazaya götürdüm. 

Barçın Nike'tan mesaj geldi ve ürün değişime kabul edilmediğini beyan ettiler. Neden acaba çok merak ediyorum. Şu geçirmeyeceğini iddia ettikleri bir ürünün satışını yaparken dünya para alınıyor, sonrasında sattıkları ürünün arkasında durulmuyor. 

Tekrar incelemeye gönderdim acaba sonuç ne olacak, merak inde beklemekteyim.

Evet beklenen cevap geldi Nike Barçın mağazası yapılan değerlendirme sonucu söz konusu üründe herhangi bir üretim malzeme hatasına rastlanmamıştır diyerek ayakkabıyı iade etti. Ancak ürünü tekrar incelenmesi için firmaya geri gönderdim. Yıllık ortalama Nike ürünü olarak 10.000 TL'lik harcamam olmasına rağmen bundan sonraki süreçte Nike asla ve asla tercih etmeyeceğim umarım bu mesajıma herkes görür.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Uğur 25 Haziran 16:18

Evet Doğru söylüyorsunuz ancak satmış olduğunuz gorateks marka ürünü asla su geçirmez garantisi vererek bizlere pazarlayarak satış gerçekleştiriyorsunuz Ben su geçiren bir ürün almak istemem ve bu kadar da para ödemek istemem ve Bu ürünün değişimini tekrar talep ediyorum

Barçın Spor Logo Barçın Spor 25 Haziran 09:36

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir arıza oluşması durumunda, üretici markanın sizlere tanıdığı bazı haklar bulunmaktadır. Fatura beraberinde, fatura tarihinden sonraki 12 ay içerisinde ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürününüz üretici firmaya gönderilir, ve gerekli inceleme sürecinden geçer. Yapılan araştırmalar sonucunda eğer bir üretim hatası olduğuna karar verilirse, fatura tutarınız kadar alışveriş hakkı kazanırsınız. Ancak kullanıcı hatası olduğuna karar verilirse aynı ürününüz size geri gönderilir. Arızalı ürün inceleme süreci bu şekilde üretici marka inisiyatifinde işlemekte olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler