Barçın Spor Nike Ayakkabı 35 Günde Açıldı Mağaza Değişim Ve İade Talebini Olumsuz

Alime Alime30 Eylül 22:19

04.08.2020 tarihinde Barçın Spor Bursa Korupark mağazasından 930 TL verip aldığım CT2584-100 kodlu Air Force ayakkabının bağcık kısımlarında açılmalar oldu 12.09.2020 tarihinde inceleme için mağazaya verdiğim ayakkabının inceleme sonucunu olumsuz olduğunu öğrendim. 

Daha önce de benzer durum yaşadığım bazı mağazalar değişim kabul ederken Barçın Spor bir kez daha kalitesizliğini ortaya koymuş oldu bundan sonra hakkımı tüketici hakem heyetinde aramaya mecbur bırakıldım.

 • - Görüntüleme
 • 1Destekçi
 • 2Yorum

Cevaplar

Barçın Spor Logo Barçın Spor 01 Ekim 09:04

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir arıza oluşması durumunda, üretici markanın sizlere tanıdığı bazı haklar bulunmaktadır. Fatura beraberinde, fatura tarihinden sonraki 12 ay içerisinde ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürününüz üretici firmaya gönderilir, ve gerekli inceleme sürecinden geçer. Yapılan araştırmalar sonucunda eğer bir üretim hatası olduğuna karar verilirse, fatura tutarınız kadar alışveriş hakkı kazanırsınız. Ancak kullanıcı hatası olduğuna karar verilirse aynı ürününüz size geri gönderilir. Arızalı ürün inceleme süreci bu şekilde üretici marka inisiyatifinde işlemekte olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Martin 25 Ekim 04:27  

  Merhaba Bursa Sur Yapı mağazasından 1 ay önce aldığım Air Force bağcık yanı dikiş hatasından açılma meydana geldi aynı sorun bende de mevcut firma olumsuz karşıladı. Hakkımı tüketici hakem heyetinde arayacağım.

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Alime 25 Ekim 11:48  

  Evet sorun birebir aynı kronik bir sorun gibi görünüyor biz Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunduk ama biraz uzun bir süreç beklemek gerekiyor. Sonunda haklı çıkacağımızdan şüphe yok. Fotoğrafa sorunu ekledim. Barçın spordan uzak durmak gerekiyor

  np_image1 Ekli Görsel Var

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler