27 Mayıs
#12035673

Barçın Spor Müşteriye İlgi Yok Parayı Alsınlar Yeterli!

Bir ürün 5 gündür nasıl tedarik edilemez anlamıyorum. Parayı peşin kartla ödeyince böyle oluyor galiba. Mağazaya gitsek peşimizden ayrılmazsınız satana kadar ürün hakkında bilgi almak istiyorum ne durumda diye müşteri temsilcisi numarasını arıyorum yönlendirme yapıyor saçma bir şey çalıyor sadece onu dinletiyorlar, maillere de geri dönüş yapılmıyor “” ilgili olun biraz insanlar o kadar para veriyor ayakkabılara birazcık memnun olmaya hakkı var tüketicinin”.

Ahmet Ahmet 742 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Barçın Spor Temsilcisi28 Mayıs

    Tekrar merhaba Ahmet Bey, Kontrol sağladığımızda, siparişinize ait ürün şehir dışı şubemizden tedarik edildiği ve hafta sonu tedarik işlemi yapılamadığından kargoya verilme sürecinin gecikmiş olduğu görülmektedir. Tedarik edilen üründe herhangi bir problem tespit edilmemesi halinde, siparişinizin en geç yarın kargoya verilmesi için ekibimiz çalışmaktadır. Siparişiniz kargoya verildiğinde e-posta adresinize bilgilendirme iletilecektir. Konu hakkında bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

  • Barçın Spor Temsilcisi27 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Siparişlerin tedarik süreci 1-4 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süreye tatil günleri dahil değildir. Tüm siparişlerin en kısa sürede kargoya teslim edilmesi için ekiplerimiz çalışmakta olup, bildiriminiz ile ilgili takip sürecini başlatıyoruz. Sipariş ekibimiz ile kontrol sağlayarak sizi tekrar bilgilendireceğiz. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler