sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Barçın Spor Malının Arkasında Durmuyor!

Murat Murat08 Şubat 2019 16:50

Barçın Spor Özdilek AVM şubesinden Nike marka bir krampon aldım. ikinci maçımda kramponun arka dişlerinden biri kırıldı ve ürünü incelemeye yolladım. Üründe fabrikasyon bir hata olmadığını hatanın bende olduğunu iletiler. Ben de ürüne ne yapmış olabilirim ki dişini kırmış olabilirim diyerek tekrar ürünü incelemeye yolladım. Fakat bana tekrar problemin bende olduğu bilgisi ile geri dönüldü. Kısacası sattıkları ürünün hiçbir şekilde arkasında durmayan Barçın Spor firmasını kınıyorum. Kesinlikle alışveriş yapılacak en son firma Barçın Spor'dur. Şikayetimi temsilcilerine aktardığımda bana konu ile alakalı Nike firması ile görüşeceklerini ve dönüş yapacaklarını bildirdiler. Nike firması ile görüştüklerini de firmadan aldıkları cevap ürünün fatura tarihinin eski olması nedeniyle ürünü değiştiremeyeceklerini iletmişler. Ben her aldığım ürünü anında kullanmak zorunda mıyım yani bir ürünü alıp 3 ay sonra kullandığımda hatalı taraf ben oluyorum bu nasıl bir saçmalıktır Bu nasıl bir bahane?

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Murat 12 Şubat 2019 17:32

Barçın Spor gibi firmaların ticari sicil kayıtlarının silinmesi gerektiği kanaatindeyim çünkü hiçbir ticari yapıya sahip olan bir firma yoktur ki bu kadar şikayete kayıtsız kalsın ben hayatım boyunca hep marka giydim fakat Barçın Spor firmasının sattığı her markayı an itibariyle protesto ediyorum Bir daha asla ve asla Barçın Spor ve onun sattığı markalar Ben hiçbir şey almayacağım. Ne biçim bir yönetim Bu ne biçim bir yönetim kadronuz var ne kadar alakasız insanlarla çalışıyorsunuz ne kadar vurdumduymaz siniz sizin bu ülkede ticaret yapıyor olmanıza Gerçekten inanamıyorum. İnsanların size verdikleri paraların karşılığında ayıplı ürün satıyorsunuz ve bundan utanmıyor sunuz kazandığınız paranın helal olduğunu hiç zannetmiyorum Zira ben size verdiğim tek Tek kuruş u helal etmiyorum sizde bu cümleden bir şey anlayacak bir kapasite göremesemde yine de insanların bunu bilmesi adına buraya şikayetimi bildiriyorum sizin gibi firmalar yok olsun Ve bu pazardan defolsun.

profile-icon Murat 12 Şubat 2019 17:26

Nasıl Pişkin bir yönetici tayfası ile çalışıyorsunuz ki bu kadar şikayet bu kadar hakaret bu kadar memnuniyetsizlik bu kadar olumsuzluk karşısında hala hiçbir yöneticiniz hiçbir tüketici ile temasa geçmiyor Gönül almıyor hatasını düzeltmiyor. Sizin gibi firmaları hakikaten görmekten iğreniyorum zavallısınız eziksiniz ve hakikaten karakter yoksunu bir firma siniz.

profile-icon Murat 12 Şubat 2019 17:24

Barçın spordan yakın zamanda aldığım bir ayakkabı ile ilgili ürünü incelemeye yolladım fakat bana incelemenin olumsuz sonuçlandı bilgisi geldi ürünü tekrar incelemeye yolladım yine aynı şekilde ürünün olumsuz sonuçlandı bilgisi ile geri dönüş aldım. Zannediyorum Barçın Spor tüketicileri geri zekalı zannediyor ve geri zekalı yerine koyuyor aynı zamanda hırsızlık yapıyor insanların Emek vererek kazandıkları paranın karşılığında aldıkları ürünlerinin ayıplı hatalı kusurlu çıkması neticesinde hatasını kusurunu ayıbını kabul etmiyor ne kadar Zavallı bir firmasının Sen Barçın Spor ne kadar yüzsüz bir firmasının Sen Barçın Spor bir daha asla ve asla bu firmadan alışveriş yapmayacağım ve sizin emek hırsızı olduğunuzu ve ürünlerinizin arkasında durmadı ınızı Her platformda bildireceğim size her seferinde benden çalmış olduğunuz bu parayı hatırlatacağım. Sizin nasıl bir firma olduğunuzu ne kadar Zavallı bir firma olduğunuzu bütün Türkiye öğrensin Siz gerçekten ürünlerinin arkasında durmayan ezik Zavallı bir firma siniz

profile-icon Murat 08 Şubat 2019 17:32

Barçın Spor firması sattığı malların arkasında durmuyor. Aldığım bir kramponla ilgili bir problem yaşadım fakat Barçın Spor firması sattığı ürünün arkasında durmadı. Ben konu ile alakalı serzenişte bulunurken bünyesinde çalıştırdığı personeli Biz burada çalışmamıza rağmen aldığımız üründe problem çıktığında bizim bile ürünlerimiz olumsuz sonuçlanıyor biz de gidiyoruz Tüketici Mahkemesi'ne şikayet ediyoruz ve bu şekilde hakkımızı alıyoruz. Olumlu sonuçlanan hiçbir Ayıplı mal yok diyorlar. Kısacası sattıkları ürünlerin arkasında durmuyorlar. Bu Ticaret şeklinden dolayı Barçın Spor firmasını kınıyorum ve bir daha hiçbir şekilde kendisinden alışveriş yapmayacağım.

profile-icon Murat 08 Şubat 2019 17:08

Barçın Spor firmasından aldığım krampon ile ilgili şikayetime çözüm üretmeyecek kadar aciz durumda olan bu markadan bir daha asla ürün almayacağım. Sattığı ürünle ilgili firmadan gelen sonuç haricinde hiçbir şey yapamayacak durumda olan Barçın firması neden bu markaları satar neden Nike markası satar Anlamak mümkün değil. Sattığı ürünün arkasında duramayan Barçın Spor firması Sokak mağazalarından daha duyarsız hale gelmiştir. Dünya markaları satıyorlar diye mağazalarına gidip yüzlerce binlerce lira harcayıp ürün aldığımız Barçın Spor firması aldığımız ürünlerle ilgili bir problem yaşadığımızda bize çözüm üretmeyecek kadar aciz durumda imiş. Bu kadar sattığı maldan Emin olmayan bir firmadan asla ve asla alışveriş yapmayacağım Sizler de kesinlikle alışveriş yapmayın.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler