25 Kasım 2018
Yorum Yap
#11196220

Barçın Spor Konak Şubesinden Şikayetçiyim!

Barçın Spor Konak şubesinden 19 Ağustos 2018 tarihinde bir adet spor ayakkabı satın aldım. 24 Ekim 2018'de ayakkabının önü açıldı.


Mağazaya götürdüm, teslim ettim. 21 iş günü içerisinde bana geri dönüş sağlanması gerekiyordu. 21 iş günü içerisinde geri dönüş sağlamadılar. Aradığımda " Haber gelecek niye arıyorsunuz? " şeklinde azar yedim.


23 Kasım tarihinde mağazaya gittim. Sistemde aradılar, "sistemde böyle bir şey yok dediler". Biri gitti depoya baktı. Arayıp tarayıp buldular. Sonuç dilekçesi üzerindeydi. Ayın 8'inde sonuçlanmış.


Beni bu sonuçtan sonra aramaları gerekiyordu, aramadılar. Halbuki ben her aradığımda "biz sizi arayacağız neden arıyorsunuz sürekli" tepkisi verdiler.


"Neden arayıp haber vermediniz? " diye sorunca bana " biz zaten haber vermiyoruz " dediler. Teslim aldığıma dair belge istedim, böyle bir belgenin olmadığını söylediler.
Bariz hatalı üretim ayakkabıya da kullanıcı hatası demişler bu arada. Ben bu firmanın bu şubesinden şikayetçiyim. Ben hayatımda bu kadar kötü bir mağaza ve idare ne gördüm ne de duydum. Bir belge vermediklerini söylediler.

Özgür Özgür 1.053 Okunma Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları