sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Barçın Spor (Konak) 'da Adidas Ayakkabı Fiyaskosu!

Sertan Sertan07 Kasım 2019 09:05

Maalesef 03.03.2019 tarihinde İzmir, Konak Barçın Spor 'dan Adidas (Element Race) marka spor ayakkabı almış bulundum. Ayakkabıyı toplam 8-10 kez kullandım. Ayakkabının sağ teki baş parmak ucunda deformasyon oluştu, tabi ki ayakkabıyı aldığım yere götürdüm.

Ayakkabıyı İstanbul'a göndereceklerini söyleyip teslim aldılar. 6.11.2019 tarihinde bana gelen komik cevap ''Üretimden kaynaklı bir hatanın olmadığı, hasarın sürtünme/darbe/takılma gibi kullanım hatası'' olduğu şeklinde oldu.

Kusura bakmayın bir daha sizden spor ayakkabı alırsam kavanozda saklarım veya kutusundan çıkarmam böylece kullanım hatası olmaz. Şaka bir yana bir daha Adidas ayakkabı asla almam, Barçın Spor mağazasına da uğramam...

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Sertan 01 Aralık 2019 21:06

Sadece yazıklar olsun, bir daha Barçın Spor mu, Adidas mı tövbe...

profile-icon Sertan 09 Kasım 2019 14:27

Merhabalar, eğer firma malının arkasında durmuyorsa, o firmanın malını satmanız firma ile aynı düşünce de olduğunuzu gösterir... Yani hileli mal ve satış sonrası müşteri memnuniyetini hiçe sayma... Ucuz firma politikası...

Barçın Spor Logo Barçın Spor 07 Kasım 2019 13:13

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamıza yaşamış olduğunuz bu sorun için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir arıza oluşması durumunda, üretici markanın sizlere tanıdığı bazı haklar bulunmaktadır. Fatura beraberinde, fatura tarihinden sonraki 12 ay içerisinde ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürününüz üretici firmaya gönderilir, ve gerekli inceleme sürecinden geçer. Yapılan araştırmalar sonucunda eğer bir üretim hatası olduğuna karar verilirse, fatura tutarınız kadar alışveriş hakkı kazanırsınız. Ancak kullanıcı hatası olduğuna karar verilirse aynı ürününüz size geri gönderilir. Arızalı ürün süreci bu şekilde işlemekte olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler