07 Ocak
#11408750

Barçın Spor Fiyasko!

İzmir Mavibahçe Barçın Spor'dan aldığımız Nike kd10 spor ayakkabısını belli bir süre kullandıktan sonra tabanında ayrılma açılma meydana gelmiştir. Ürünü Mavibahçe alışveriş merkezine götürüp ayakkabının incelenip tarafımıza bilgi geçilmesini rica ettik. Cevap olarak Barçın firması tarafından yazılmış bir ret cevabı geldi.


Özetle, “ Barçın Spor ürünün sorumlularımızca yapılan değerlendirme sonucu söz konusu üründe herhangi bir üretim, malzeme hatasına raslanmamıştır” cevabı geldi.


Bu, kurumsallık adına yapılan içi boş ve çözüme hizmet etmeyen bir göz boyamadır. Öncelikle ürünün incelemesini Nike firması yapmalı ve cevap mektubu Nike firmasından gelmelidir ki inandırıcı olsun. Bizi hiç tatmin etmeyen günümüzün olmazsa olmazı ve müşteri sadakati sağlayan satış sonrası hizmet kalitesi Barçın firmasında göstermelik yapılmaktadır. Bunu anlamış olmakla birlikte, asla bir daha alışveriş yapmayacağız ve kulaktan kulağa yayılacak şekilde çevremize bu kötü hizmetten bahsedeceğiz. Bir ayakkabı için yüksek ücret almak bir marifet olmamakla birlikte, gelecek alışverişleri garantilemek daha önemidir ki bu da satış sonrası hizmetle gerçekleşir.

Tunç Tunç 1.148 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları