Toplam çözüm sayısı
..
Barçın Spor ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Barçın Spor 'Dan 17 Aralıkta Verdiğim Sipariş Gönderilmedi

4.467görüntüleme
Mustafa
Mustafa 23 Aralık 2020 14:32

17 Aralık Bartın.com dan verdiğim sipariş halen kargoya verilmedi. Defalarca müşteri hizmetlerini aradığımda kaba sanki karşısında olsam kavga edecek gibi azarlayarak konuşması. Ve siparişim durumu ile ilgili hiç şekilde cevap vermemesi 3-5 gün inde kargolanacaktır deyip geçiştirmesi. 

Önce Allah'a havale ediyorum kendilerini. Biz müşteri olarak güvenerek paramızı ödeyip siparişimizi bekliyoruz peki sipariş verelim ® ürün gelsin biz ödemeyi sonra yapalım bir şirkete güveneceğimize şirket bize güvensin olmaz mı?

Barçın Spor Logo
Barçın Spor23 Aralık 2020 14:46

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz olumsuz deneyim adına özür dileriz. Kontrol sağladığımızda siparişiniz 17 Aralık 21:43 tarihinde verilmiş olup 18 Aralık itibariyle 1-5 iş günü olarak tedarik ve hazırlık süreci başlamıştır. Siparişinizin normal süreci devam etmekte olup, en kısa sürede işlemleri tamamlanarak kargoya verilmesi için ekibimiz çalışmaya devam etmektedir. Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza e-posta kanalıyla bildirim sağlanacaktır. Saygılarımızla.

  • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Beytullah
Beytullah29 Aralık 2020 12:17
 

Verdiler mi kargoya

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler