sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Barçın Spor Ayakkabı Aldım Önleri Yırtık Geldiği Halde İadem Reddedildi.

Ahmet Ahmet08 Ağustos 16:47

1 2 hafta önce güvenilir bulduğum için Trendyol üzerinden Barçın Spor mağazasından bir ayakkabı siparişi verdim geldi ve önleri açık geldi acaba bana mı öyle geldi diye mağazaya gittim orada ki lerle karşılaştırdım bildiğiniz ayakkabının ön tarafı açık geri iade olarak yolladım tabi o defoyla iadeyi kabul etmemeleri imkansız olduğu için gidip mağazadan yenisini aldım ve iadem reddedildi bu çok saçma.

Hayatınızda yapacağınız en büyük yanlış ve zaman kaybı olur ve şimdi iki aldığım ayakkabının fotoğrafını size atacağım ne demek istediğimi anlayacaksınız lütfen benim yaptığım gibi yapmayıp ilk önce şikayet var da ki yorumlara bakın.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Barçın Spor Logo Barçın Spor 10 Ağustos 11:56

Değerli Müşterimiz, Trendyol siparişleriniz ile ilgili olarak Trendyol ile iletişime geçerek işlem yapabilir ve talep oluşturabilirsiniz. Bu kanaldan sipariş bilgilerinize ulaşamamaktayız. Barcin.com siparişlerinizde iade şartları ise aşağıdaki şekilde işleme alınmaktadır. -Ürünü 30 gün içerisinde bize ulaştırın. -Ürünleri denerken kirletmemeye ve deforme etmemeye dikkat edin. -Ayakkabıları temiz bir zeminde deneyin. -Ürünlerin etiketlerine ve orijinal ambalajlarına zarar vermeyin. -Tekstil ürünlerini denerken kozmetik malzemelerle temas ettirmeyin. -Tekstil ürünlerinde yıkama ve ütüleme yapmayın. Konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler