Barçın Spor Aldığım Ürünün 24 Saat İçinde Gelmemesi

Ömer Ömer04 Mart 20:57

Beğenmiş olduğum ürünün mağazada olmadığı söylenildi kurye ile geleceği söylenildi nakit olarak ödemeyi yaptım ertesi gün mağazaya gittiğimde ayakkabıyı getiren kuryelerinde bir sıkıntı olduğu söylenildi. bunun üstüne paramın geri iadesini talep ettim nakit iade yapamadıkları 3 günü erisinde banka hesabıma havale edebileceklerini söylediler . ayrıca mağaza çalışanları ilgisiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Barçın Spor Logo Barçın Spor 09 Mart 10:41

Değerli Müşterimiz, Kontrol sağladığımızda sipariş ürününüzde sevkiyat aracına geç verilmesi sebebiyle bir gecikme yaşanmıştır. Öncelikle yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim adına üzgünüz. Bilgilerinizi alarak ilgili yöneticilerimize aktardık ancak Cuma günü telefona ulaşılamaması sebebiyle irtibat sağlanamamıştır. İade işleminiz hesaba havale yoluyla tamamlanmış olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

profile-icon Ömer 05 Mart 22:21

İzmir Forum Bornova mağazası

Barçın Spor Logo Barçın Spor 05 Mart 10:19

Değerli Müşterimiz, Kontrol sağlayarak size dönüş sağlayabilmemiz için şehir ve hangi mağazadan sipariş oluşturduğunuzun bilgisini bizimle paylaşmanızı rica ederiz. Bildiriminiz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler