Barçın Spor ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Barçın Spor 3 Aylık Ayakkabı Dikiş Attı.

2.377görüntüleme
Hüseyin
Hüseyin 29 Ekim 2020 10:38

Özdilek Nike mağazasından 18.07.2020 de aldığım Nike Air Force ayakkabım. Katlanan kısmı dikişleri attı. Aldığım mağazaya 19.10.2020 de teslim ettim. İncelenip size bilgi verileceğini söylediler. 1 hafta sonra olumsuz olarak geri dönüş mesajı geldi. Ürünü aldığım gibi Tüketici Hakem Heyetine götüreceğim. Onlar incelemesinden sonra gerekeni yapacağım. Anlamadığım bu ürünün 2 yıl garantisi var. 3 ay olmadan bu hale geliyor. Ama hiçbir şey yapmıyorlar.

Barçın Spor Logo
Barçın Spor30 Ekim 2020 08:50

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir arıza oluşması durumunda, üretici markanın sizlere tanıdığı bazı haklar bulunmaktadır. Fatura beraberinde, fatura tarihinden sonraki 12 ay içerisinde ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürününüz üretici firmaya gönderilir, ve gerekli inceleme sürecinden geçer. Yapılan araştırmalar sonucunda eğer bir üretim hatası olduğuna karar verilirse, fatura tutarınız kadar alışveriş hakkı kazanırsınız. Ancak kullanıcı hatası olduğuna karar verilirse aynı ürününüz size geri gönderilir. Arızalı ürün inceleme süreci bu şekilde üretici marka inisiyatifinde işlemekte olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

Hüseyin
Hüseyin30 Ekim 2020 09:29

Evet diğer şikayetlerin yorumlarını okudum. Aynı otomatik cevap vermekten başka bir şey yapmamışsınız. Ürünü teslim aldığım gibi Tüketici Hakem Heyetine götüreceğim. Eminim ki iadeye karar verecektir. O zamanda ne cevap vereceksiniz merakla bekleyeceğim.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler