20 Nisan 2016
#5343748

Barçın Spor 24 Saat İçinde İade Etmeme Rağmen Ürün Alınmadı!

19 Nisan'da akşamüstü saatlerinde Barçın Spor Konak şubesinden ayakkabı aldım. Ayakkabıyı evde tekrar baktığımda ayağımın tam olarak rahat etmediğinin farkına varınca 20 Nisan sabahı ilk iş Barçın'a ayakkabıyı geri götürmek oldu. Aldığım ürünün etiketi bile üzerinde durmasına rağmen ve ürünü kullanmadığım halde ürünü alamayacaklarını söylediler. Kampanyalı ürün olduğunu için alamayacaklarını söylediler.


Satın alalı 24 saat olmamış ürünü almadılar ve satarken de bana iade ile ilgili böyle bilgilendirme yapmamışlardı. Satarken, ürününün iadesi ile ilgili böyle bir bilgilendirme yapılmadığını söylediğimde ise " her satış yaptığımız kişiyi sormadan bilgilendirmeyeceği söylendi." Sonrasında peki en azından hediye çeki verilmesini istedim. Buna da olumsuz yanıt aldım. Sadece değişim yapılıyormuş. Satın aldığım ürünü 24 saat içinde iade edemediğim yerden bir daha alışveriş yapmam. Paramın iadesini istiyorum.

Onur Onur 591 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Onur22 Nisan 2016

    Müşteri hizmetlerinide aynı gün aradım, burayada yazdım ama kimse dönmedi. 20 Nisan'da gidip kat sorumlusuna konuyu yetkili kısıye ıletmesını soledım. Onlarda para iadesi yapmadı. Hediye çekini kabul ettiler. Halbuki ben onlara en başta kendim teklif etmiştim hediye çeki verilmesini. Kabul etmemişlerdi ve sonra kabul ettiler. Beni bu kadar uğrastırdıkları için aslında hediye çekinide istemiyordum ve para iadesi istiyodum ama olmadı. Hediye çekini kullandıktan sonra bir daha buradan alışveriş yapmayı düşünmüyorum. Sizlerde buradan alışverişi yaparken iade koşullarını sorun, 1 ay içinde iade gibi düşünmeyin ve zaten sormadan söylemezlermiş!

Ziyaretçi Yorumları