Barçın Spor ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

Barçın Spor 1 Ayda Kramponlar Yırtıldı, Değişim Kabul Edilmiyor.

1.657görüntüleme
Müzeyyen
Müzeyyen 19 Ekim 2020 10:48

10.08.2020 tarihinde Bursa Sur Yapı Barçın spordan krampon aldık. Fakat üstünden 40 gün geçmeden kramponun üstü yırtıldı. İlgili mağazaya gittiğimizde bir adres verildi o adrese ayakkabıyı gönderdik. Yapılan inceleme sonucu hatalı kullanım sebebi gösterilerek değişim reddedildi. Krampon zaten futbolda kullanılan dayanıklı olduğu için tercih edilen bir üründür. Yanlış kullanımı nasıl olabilir? Ürün Nike markasına aittir ve Nike markasını kaliteli bir markası olduğu için tercih ettik. Buna rağmen bize bu problemi yaşatıyorlar. Oğlum kaç gündür mağdur oluyor, inceleme sonucu bekledik. Fakat sonucu da tatmin etmedi. Buradan bir sonuç alamazsak Tüketici Hakları'na Başvuracağım. Gerekirse dava açarım. Bu in peşini bırakmayacağım kimsenin bu mağduriyeti yaşatmasına hakkı yok.

Barçın Spor Logo
Barçın Spor19 Ekim 2020 10:58

Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz bu olumsuz deneyim için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Firmamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir arıza oluşması durumunda, üretici markanın sizlere tanıdığı bazı haklar bulunmaktadır. Fatura beraberinde, fatura tarihinden sonraki 12 ay içerisinde ürününüz ile ilgili bir sorun yaşadığınızda, ürününüz üretici firmaya gönderilir, ve gerekli inceleme sürecinden geçer. Yapılan araştırmalar sonucunda eğer bir üretim hatası olduğuna karar verilirse, fatura tutarınız kadar alışveriş hakkı kazanırsınız. Ancak kullanıcı hatası olduğuna karar verilirse aynı ürününüz size geri gönderilir. Arızalı ürün inceleme süreci bu şekilde üretici marka inisiyatifinde işlemekte olup, konu hakkında bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Doğan
Doğan13 Aralık 2020 20:11
 

Pandemi döneminde ürün satışlarından çok kalitesiz ürünlerinin hepsini kullanıcı hatası olarak kabul ederek kazançlarını bu şekilde sağlıyorlar. Adidas'ın gözünü seveyim ilk defa Nike aldım bir daha asla almam.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler