22 Ağustos 2016

BanvitBurada Siparişi Getirmiyor

20.08.2016 tarihinde BanvitBurada.com dan 28.50 TL tutarında sipariş verdim ve teslim saati olarak 16.00-20.00 arasını seçtim. Banvit Burada.com sayfasından siparişimin kabul yazısını okudum. Ayrıca mail olarak tarafıma siparişimin kabul edildiği yazısı ulaştı.


Saat 19.40 olmasına rağmen siparişim gelmeyince müşteri temsilcisini aradım. Sadece ad soyadı ve mail adresimi söyledim. Siparişimde neler olduğunu bana söyledi ve depoyla görüşeceğini söyleyerek telefonu kapattı. Saat 19.50 de siparişimin sisteme hiç düşmediğini söylediler. Benim ısrarla aramam sonucu ürünü getiremeyeceklerini söyleyip özür dileyip telefonu kapattılar.


Cumartesi günü bu konuşmalar saat 20.15 e kadar sürdü. Evimde yemeğe gelen misafirlerime rezil oldum. Böyle aymazlık görmedim. Zararımın tazmini maalesef kuru bir özür olamaz.


Tüketici haklarına taşıyacağım konuyu.

Bihter 1.597 Okunma

Cevaplar

  • Banvit Temsilcisi24 Ağustos 2016

    Sayın yetkili, Tüketicimizle görüşüldü. Sebebi ne olursa olsun yaşanan bu memnuniyetsizlik için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Tüketicimize anlayışı için teşekkür ederiz. Sevgi ve saygılarımızla, Banvitburada.com

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön