08 Haziran 2016

Banvit Eksik Ürün,Geç Teslimat,Yanlış Adres,Sürekli Sorun!

Saat 10:00 12:00 arasında gelmesi gereken siparişim 15:00'de teslim edildi. O da defalarca aramamla. Yanlış adres araç arızası yoğunluk türlü bahaneler, önceki siparişimde getirilmeyen hediye ürünüm yine gelmedi. 3 saat daha fazla beklettim yardımcımı ve ek ücret ödeyeceğim. Eve gittiğimde ürünlerin son kullanma tarihlerine de bakacağım, yakın tarihse bunun içinde ayrıca şikayet oluşturacağım. Sancaktepe depoyla ilgili sorun yaşadığımı her siparişimde sorun olduğunu size iletmiştim sipariş verirken. Aksiyon almadığınız gibi aksaklıklara engel olamadınız mağdur ettiniz. Sipariş de vermeyeceğim marketlerden de almayacağım, alanlara da engel olacağım. İletişim yok, müşteriye dönüş sıfır. Dönülse de yanlış bilgiler. Hediye diye bir önceki siparişte getirmediğiniz ürün yine yok. Hediye diye kandırmayın o zaman müşterilerinizi geçen gelmedi ses çıkarmadım yine yok. Kalitesiz hizmet.

Demet 1.237 Okunma

Cevaplar

 • Demet10 Haziran 2016

  Seçil Hanım'ın profesyonel yaklaşımı ve insani dokunuşu beni memnun etti. Dönüşü, dinlemeyi bildiği ve yaklaşımı için teşekkürler.

 • Demet09 Haziran 2016

  Neden dönüş sağlanmıyor yine? Buraya yazmak da mı çözüm değil?

 • Demet08 Haziran 2016

  Tenezzül de etmiyorum hediyenize falan zaten, insanları aptal yerine koymanıza kızıyorum ben. Özellikle 10-12 aralığını seçiyorum ki sorun olmasın, yine sorun yine sorun. Bir de elli kere ben arıyorum.

 • Banvit Temsilcisi08 Haziran 2016

  Sayın yetkili, Öncelikle yaşananlar için tüketicimizden özür dileriz. Tüketicimizle irtibata geçilip detay bilgi alındıktan sonra; benzer bir durumun yeniden yaşanmaması için sorumluların tespit edilerek gerekli şekilde uyarılacağından emin olabilirsiniz. Sevgi ve saygılarımızla, BANVİT A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön