23 Mart 2013

BankPozitif Kredi Onayı Sonrasında Yaşananlar!

Bank pozitif kredi başvurusunu internetten alıyor. Call centre. şube veya muhattap kimse yok. Kendileri ulaşmak istediğinde 5 dakikada buluyorlar ama sorun olduğunda zor ulaşıyorlar veya ulaşmıyorlar. Kredi başvurus onayı internetden verildi. İnternet üzerinden belirlenen buluşma noktasına kargo geldi elinde sözleşme evraklar ödeme taksit planı v. s herşey imzalandı benden evraklarımı aldı nüfus cüzdanı fotokopisi ikametgah.

Aradan bir saat sonra krediniz iptal edildi sms i geldi. Evraklarımı neden aldılar anlayamadım. Şimdi evraklarımı geri almak için çaba gösteriyorum çünkü muhattap kimse yok.

Emre 1.678 Okunma

Cevaplar

  • Emre27 Haziran 2013

    Hayir evraklarimi geri alamadim, muhattap kimse yok, istedikleri zaman mail lerime cevap yaziyorlar, istemedikleri zaman cevap yazmiyorlar. Konu ile ilgili hicbirsey yapamiyorum.

  • BankPozitif Temsilcisi25 Mart 2013

    Bankamız kuralları ve ilgili mevzuat gereği, her türlü bankacılık ve kredi işlemleri ile ilgili detaylar, kişilerin özel hayatı ile ilgili bilgileri korumak amacıyla kamuya açık platformlarda cevaplanmamaktadır. Gerekli bilgilendirme şikayet sahibinin kişisel güvenliğini korumak adına şahsi posta kutusuna yapılmıştır. Saygılarımızla, BankPozitif

  • Emre25 Mart 2013

    Bankamızın da tabi olduğu 5411 sayılı Bankacılık Yasası’nın 42. Maddesi, Belgelerin Saklanması başlığını taşımakta olup, Bankalara alınan yazılar ve faaliyetler ile ilgili belgelerin asıllarının, ilgili banka nezdinde on yıl süreyle saklanması zorunluluğunu getirmektedir. Bu zorunluluğa uymayan Bankalar, Bankacılık Yasası’nın 154. maddesi kapsamında cezalandırılır. Kredi basvuru sonrasinda evraklariniz toplanip, karsiliginda bu mesaji aliyorsunuz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön