Bankamatik Nesine.com Ödemesini Gerçekleştiremedi..

Fatih Y. |

Denizli merkez - Devlet Hastanesinde bulunan Akbank ATM'den Nesine.com üye numarama para yatırma gerçekleştirdim ama ücreti 50 TL aldı bankamatik bekledi 30 saniye sonra direk ana sayfaya attı beni ücretim Nesine.com hesabıma geçmedi. 17.04.2016 saat: 16:14 veya 16:21 arası olacak para yatırma işlemi fişte vermediği için bankamatik Nesine.com sitesinden doğrulama edemedim, ücret yatırmam benim olan 50 TL'ye oldu bu durum bir zahmet araştırılsın ücretim heba oldu ücretimi geri tahsil edin Nesine.com üye numaram: 1279******* bir kontrol edin şu işlemi bankamatiklerden ücretimi geri verilmesini talep ediyorum.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  20 Nisan
  20:43

  Halan bir cevap alamadım sizden bekliyorum Akbank? kimse bakmıyormu bu şikayetlere?

 • Fatih Y.
  18 Nisan
  17:50

  halan bir cevap alamadım sizden bekliyorum Akbank?

 • 18 Nisan
  09:42

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Fatih Y.
  17 Nisan
  17:37

  fiş alamadığım için fiş dekontumu Capulcuu@yandex.com e-mail adreesine gönderirseniz sevinirim

 • Fatih Y.
  17 Nisan
  17:01

  Murat Dede Mah. Karcıyolu Mevki Denizli Devlet Hastanesi, Denizli Merkez Şubesindeki ATM'den yaptım işlemi Fatih yanıkoğlu adına bankanızda kimlik numaramda bulunmaktadır bir sorgulatırsanız sevinirim