06 Kasım 2013
Yorum Yap
#2097739

Bankalar Birliği Borç Transfer Kredisi!

Yaşadığım bazı olumsuzluklardan dolayı kredilerimi ödemekte zorlanıyorum. Bu sebepten dolayı ödemelerimi gecikmeli ödüyorum. Bunları bankalara anlatıyorum. Şu anda ödemeye çalıştığım taksitlerin toplamı kredi çekip tek kaleme düşürme imkanı olduğunda daha uygun oluyor. Ama kredi notu uygun değil deniyor. Emekli olan insanlara bu imkan sağlandığı halde çalışan personel için böyle bir imkan sağlanmıyor.


23 yıldır kamuda görev yapmaktayım. Kefil gösterebiliyorum ama maalesef bankalar bu konuda yardımcı olmuyorlar. Piyasada kredi adı altında insanları mağdur eden kişiler var bizi bunlarla irtibata geçmemize sebep oluyorlar. Bu konuda canı yanan çok insan var. Bizi bunlara neden mahkum ediyorlar?

Emrullah Emrullah 139 Okunma

Cevaplar

  • Emrullah10 Kasım 2013

    bu konu hakkında hiçbir geri dönüş veya çözüm girişimi olmadı . Bankaların bu konularla ilgilenen birimleri mevcut değil. Halbuki benim kredi notumun bozulmasına ve yasal takibe girmeme sebep olan banka görevlisinin görevini iyi yapmamasından kaynaklanıyor. Bu görevli hakkında başka şikayetlerde var .Ama cezasını biz çekiyoruz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler