10 Ocak 2014

Bank Asya'nın Ücretsiz Diye Verdiği Kartın Yıllık Kart Aidatı!

Bank Asya'dan bilmem kaç sene önce yıllık kart ücreti olmadığı için tercih edip aldığım Dıt karta kart ücreti çıkarıp savunma olarak ta bir ay önceki ekstrenizde bildirmiştik deyip bana telefonla bilgi vermeden hesabıma borç kayıt edebilen bir bankasınız.

Kart iptal olmasına rağmen hala kendilerine yediremeyip borcu devam ettiren bir bankasınız. Bu kadar insanın şikayet etmesine konudan rahatsız olmasına rağmen geri adım atmayıp kartı teslim alırken kart ücreti yok diye okumadan imzaladığımız ve herhangi bir köşesinde yer alan kart ücreti hakkımız saklıdır ifadesi olan anlaşma formunu bize dayatarak üste çıkmaya çalışan bir bankasınız.

Bu pazarlama stratejisinin kurbanıyız. Hakkım helal değil sizlere!

Fatih 134 Okunma

Cevaplar

  • Fatih10 Ocak 2014

    Bravo yine söylediğimin dışına çıkmadınız. Kart ücreti yok diye vermediniz mi bu kartı. Kanun açıklarından faydalanarak müşterileri madur etmektir sizin yaptığınız.

  • Bank Asya Temsilcisi10 Ocak 2014

    SayınÖZTÜRK Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön