Bank Asya'nın Çalışmayan Bankamatikleri!

Zafer K. |

Maaşını maalesef Bank Asya'dan çeken bir işçiyim. Tabi bu benim değil çalıştığım şirketin tasarrufu. Her ay başı yaşanan para çekememe krizi bugün artık sabrımı taşırdı. Şu soğuk ve yağmurlu gecede arabayla dünyanın yolunu gidip 3 ATM gezdim. Ne için? Her ay başı yatan 1 aylık çalışmamın, emeğimin karşılığını almak için Ama alamadım. Peki neden? Sizin bozuk ATM'leriniz yüzünden. Ve bu sadece şu güne mahsus değil, Ben bunu her ay yaşıyorum. Ya bozuk ya içinde para yok.

Bunun sebebi millet parasını çekemesin de parayı işletelim kafası mı nedir? Anlamaya çalışıyorum neden yani? Bu kalitesiz politikanın uygulayıcısı, uygulatıcısı, sorumlusu kim? Ben neden maaşımı çekemiyorum arkadaş?

Şu mübarek kandil günü bildiğim bütün bedduaları ettim. Yarından itibaren ilk işim BES'imi sona erdirmek ve kredi kartımı da ilk fırsatta kapatmak. Factoringler bile sizden daha kaliteli hizmet veriyor...

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer K.
  07 Mayıs
  11:10

  Şikayetimi yazalı 3 gün oldu ancak bir Allah'ın kulu tenezzül edip de aramadı. Şaşırdım mı. tabi ki hayır.

 • 04 Mayıs
  09:39

  Sayın KOCAMAN,şikayeti hakkında

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92