11 Eylül 2013

Bank Asya'dan Taksit Yapamıyorum!

5313 **** 7207 ****numaralı Bank Asya kredi kartı sahibiyim.8/9/2013 tarihli 89,75 TL tutarlı alışverişimi internet şubesinden taksitlendiremiyorum. Tutar dönem içi işlemlerinde gözükmesine rağmen taksit ekranında gözükmüyor.Telefon bankacılığına ulaşmak mümkün değil.Konu ile ilgili tarafıma bilgi paylaşımı yapılmasını rica ediyorum.

Vecih 81 Okunma

Cevaplar

  • Vecih12 Eylül 2013

    Şikayetim hakkında bankadan "bilindik" bir mail gelmiş ve şikayet çözüme ulaşamamıştır. Zaten bilmiş olduğum bu bilgiye istinaden 2 soru sormak istiyorum. 1- Daha once aynı isyerindeki alışverisimi taksitlendirebilmiştim.Şimdi neden bu olmuyor ? 2- Paksit'i internet şubesinde yaptığınızda : Once kredi kartınızı secersiniz. Sonra harcamanızı secersiniz. onunuze taksit ve kar payı tablosu cıkar. Tutar taksitleniyorsa işleme alınır. Tutar TAKSITLENDIRILEMIYORSA bilgi mesajı gelirdi. Şimdi ise bu uyarı ekranı gelmiyor. Bu işlem adımları neden gelmiyor ?

  • Vecih12 Eylül 2013

    Şikayetim için banka kayıtlarındaki telefon ve e-mail adresime henüz bir dönüş olmamıştır.Ayrıca hesap kesim tarihim yaklaşmaktadır..

  • Bank Asya Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sayın YEŞİLKAYA Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön