21 Eylül 2013

Bank Asya'dan Kredi Kartı Aidatının İadesini Talep Ediyorum!

Yıllardır Bank Asya müşterisiyim. Gerek katılım hesabını, gerek altın hesabını, gerek kredi kartını kullandım ve bu kuruma kazandıran bir müşteri olmama rağmen banka ek kartıma kart aidatı yansıtılmıştır. Asıl kartıma da yakın zamanda yansıtılacağı bilgisini aldım.

Diğer bankalar bu uygulamadan vazgeçerken güvendiğimiz Bank Asya'nın bu uygulamaya başlaması doğrusu bizleri çok şaşırttı. Ayrıca hem ek kartımı iptal edip hem de kart aidatı ücretini aldılar.

Bank Asya'nın bu haksız uygulamadan vazgeçmesini, kart aidat ücretini hiçbir koşula bağlamaksızın tarafıma iade etmesini, asıl kartıma kart aidat ücreti yansıtmamasını, aksi halde tüketici hakları mahkemesine başvurmayı düşündüğümü bildiririm.

Ensar 59 Okunma

Cevaplar

  • Ensar24 Eylül 2013

    Bankasya probelemi çözmemiştir, arama lütfunda dahi bulunmamıştır, hiç memnun kalmadım.

  • Ensar23 Eylül 2013

    Zaten asıl kartımdan kart aidat ücreti almadığınızı belirttim, iptal olan ek kartıma kart aidat ücreti yansıtılmış, asıl kartıma da dönemler itibariyle aidat ücreti yansıtıldığından daha sonra kart aidat ücretinin alınacağı bilgisini öğrendim. Ancak Dıt Kart ilk çıktığında kart aidat ücreti yok diye kullanmaya başlamıştık, sonradan bunu değiştirmek size olan itimatımızı değiştirdi açıkçası..

  • Bank Asya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Y. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön