17 Eylül 2013 #2015966

Bank Asya Yıllık Kart Aidatı!

Bank Asya'dan herhangi bir yıllık ücreti bulunmadığı için almış olduğum DIT kredi kartına ağustos ayında 30 TL yıllık kart ücreti yansıtıldı.


İmzaladığım sözleşmeye göre hiçbir yıllık ücretin bulunmasına rağmen, herhangi bir şekilde "kartınızdan şu tarihten itibaren kart ücreti alınacaktır" şeklinde bir bildirimde bulunulmadan işlem yapılmasını çok yanlış buluyorum.


Müşteri temsilcisi ise haziran eksterelerine bu bilginin yansıtıldığını belirtmektedir. Fakat posta veya mail adresime hiçbir bildirim yapılmadı.


Sanırım bu bankayla tüm ilişkileri kesmek en doğrusu olacak. Çünkü aynı şeyi daha önce normal banka hesabında da yapmışlardı.

Abdulsamet 69 Okunma

Cevaplar

  • Abdulsamet31 Ekim 2013

    Bu bankada katılım hesabında bulunan bütün paramı çekip başka bir katılım bankasıyla çalışmaya başladım. Burada mesele 30 TL değil, yaklaşımları. Bundan da hiç memnun kalmadım

  • Abdulsamet19 Eylül 2013

    Kusura bakmasınlar ama hiç bir şekilde detaylı bir inceleme yaptıkları yok. Verdikleri cevabın özü şu; Devlet yasayla bize bu parayı alma hakkını tanıyor. Biz de "bu kartın yıllık ücreti yok" demiştik ama şimdi çatır çatır alıyoruz. "Haziran ayı kredi kartı ekstrelerinde kart ücreti alınacağına dair bilgilendirme yer almakta olup Bankamız 1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren kredi kartlarından yıllık kart ücreti almaya başlamıştır." diyorlar. İyi de bana haziranda ekstre gelmedi ki. Ben bu kartı en son kasım 2012 de kullandım.

  • Bank Asya Temsilcisi17 Eylül 2013

    Sayın B. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön