04 Eylül 2013 #1993438

Bank Asya Verilen Taahhütler Yerine Getirilmiyor!

Yıllar önce Bank Asya'da altın hesabı(ki ben bu hesabı faize karşı olduğumdan tercih ettim) açmak istediğimde bana çok cüzi bir ödemeyle hesabımdaki altınları altın olarak alabileceğim söylendi. Yaklaşık bir ay önce müracaat ettiğimde hesabımdan 1000 TL'den fazla bir kesinti olacağı söylendi. Kısacası altınım var ama alamıyorum. Bu hususta gereğinin yapılarak altınlarımın tarafıma bu yüksek meblağ alınmadan teslimini istiyorum. Güven olayı bence bitmiştir.

Hasan 131 Okunma

Cevaplar

  • Hasan09 Eylül 2013

    bir daha bank asya mı ASLA!!!!!

  • Hasan05 Eylül 2013

    cevabı herkesin okumasını isterim.sanki ben fiziki altın olarak alamıyorum demişim gibi.yani sadece cevap olsun işte.Sayın AYGAN, Bankamız Altın Hesabınızda bulunan altınlarınızı şubelerimizden fiziki altın olarak teslim alabilirsiniz. Fiziki altın teslimatı ile ilgili gram bazında üretim masrafı alınmakta olup detaylı bilgi için şubeniz ile irtibata geçmenizi rica ederiz. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Asya Katılım Bankası A.Ş.

  • Bank Asya Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın AYGAN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön