26 Ağustos 2013 #1975913

Bank Asya Üyelik Ücreti Alınmayacak Dediği DIT Karttan Ücreti Alıyor!

Bank Asya DIT kartını Kozyatağı şubesinden hiçbir şekilde üyelik ücreti alınmayacağı için ve KGS de kullanılabildiği için almıştım. Bu ay ki ekstremde asıl kartıma 35 TL ek kartıma 15 TL üyelik ücreti yansıtılmış.


İptalini istemek için çağrı merkezini aradığımda iptalinin mümkün olmadığını ancak kampanya ile iptal edeceklerini ilettiler. Kampanya ne olduğunu sorduğumda 2-3 otomatik fatura ödeme talimatı verirsem iptal edileceği iletildi.


Kart ücreti yok diye ilan ettiğiniz karttan niye ücret almaya başladığınızı anlamış değilim. Kart ücretlerini ödedim ama hakkımı helal etmiyorum. Diğer bankalara sizi örnek gösterirken hata etmiş olduğumu anladım. Kartları iptal istedim ama ücreti iade etmediniz.

Hakan 92 Okunma

Cevaplar

  • Hakan26 Ağustos 2013

    Mutlu müşteri servisi olduğunuz için cevabınız beni çok mutlu etti.Diğer bankaların pos cihazlarının sizin kartınıza niye onay vermediğini çok iyi anladım.DIT alan bütün arkadaşlarımı iptal ettirmeleri için elimden geleni yapacağım.

  • Bank Asya Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın GÜRTİN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön